Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. TZAGKARAKIS

    Αρένα του διαγωνισμού "Grepo-Πασχαλινό χρηματοκιβώτιο."

    αρνι-αυγο-ηρακλης-διας
  2. TZAGKARAKIS

    Νέος κόσμος IALYSOS

    Μία "πρωτοτυπία" από την InnoGames που μπορώ να πω ότι μας ικανοποίησε όλους, αν και θα μπορούσε πολύ νωρίτερα να υπάρξει τέτοια ρύθμιση. Ελπίζω και στους επόμενους κόσμους, τόσο η εξέγερση, όσο και οι ιδρύσεις (είτε σε εξέγερση, είτε σε πολιορκία), να καθορίζονται από την ταχύτητα του κόσμου...
  3. TZAGKARAKIS

    ερωτηση προς διαχειριστες - παρακαλω οι παιχτες ν μην εκφρασουν γνωμη σ αυτο το θεμα

    Σε κάθε παιχνίδι που υπάρχει στο διαδίκτυο, υπάρχουν κάποια extra βοηθήματα, τα οποία μπορεί να τα αποκτήσει κάποιος με δικιά του ευθύνη, δίνοντας ένα συγκεκριμένο χρηματικό ποσό, το οποίο και εκείνος αποφασίζει, αλλά εφόσον μιλάμε για το Grepolis θα πω την προσωπική μου γνώμη για το...
  4. TZAGKARAKIS

    μας κλεισανε

    Με την ίδια λογική, μπορώ να πω και εγώ ότι αυτά που ανέβασες είναι επεξεργασμένα και δεν ειπώθηκαν ποτέ, Δημάκο σου είπα μην προσπαθείς να κρυφτείς, είσαι άτομο που γράφεις και με ελληνικά και με κεφαλαία όλα και με greeklish, έχουμε πολλά screens ακόμα, αν δεν θυμάσαι πως έγραφες είναι καθαρά...
  5. TZAGKARAKIS

    μας κλεισανε

    Ορίστε και οι συνομιλίες που σας υποσχεθήκαμε, δεν χαλάμε χατίρια :p
  6. TZAGKARAKIS

    μας κλεισανε

    Σταμάτα να κοροϊδεύεις τον κόσμο ρε Δήμο, όλοι ξέρουμε ότι είσαι στην διαχείρηση. Πριν ανοίξει ο κόσμος με είχες βάλει στην ομαδική της συμμαχίας σου. Έλεγες σε όλους ότι τώρα που είσαι στην διαχείρηση τα βλέπεις όλα διαφορετικά και ότι πολύ εύκολα μπορεί να φάει κάποιος ban από βρισιές...
  7. TZAGKARAKIS

    μας κλεισανε

    Μπράβο Δήμο, η αλήθεια είναι ότι το περιεχόμενο που ανέβασες σε εκπροσωπεί απόλυτα και λέει όλη την αλήθεια, εκτός του ότι είναι παράνομο διότι δεν πήρες καμία έγκριση, αλλά και πάλι δεν πειράζει, τουλάχιστον δεν έχεις καταλάβει ότι με το να ανεβάζεις τέτοιες συνομιλίες υποβιβάζεις μόνος σου την...
  8. TZAGKARAKIS

    μας κλεισανε

    Έχεις παίξει ως Επιστροφέας στον Oropos, ως Veni Vidi Vici στον Rizinia ως Εκας οι βέβηλοι στον Theva και τώρα πήρες τον Ιππολύτη 1, εμάς δεν θα μας κοροϊδεύεις εδώ. Και το ποιόν πλήρωνες και για ποιά πράγματα άσε να ξέρουμε εμείς, στην κλήση μας τα έλεγες και γελάγαμε όλοι μαζί, αλλά είδες πως...
  9. TZAGKARAKIS

    μας κλεισανε

    Θα μιλήσω για το θέμα που ανοίχτηκε για τον κόσμο Theva, επειδή ο Δήμος αναφέρει μόνο όσα τον συμφέρουν, αλλά με την συνέχεια θα αναφέρω και άλλα πράγματα. Ξεκινάμε με το γεγονός ότι μιλάμε για τον παίκτη Εκάς οι βέβηλοι-Ιππολύτη 1-Επιστροφέας-Veni Vidi Vici και αν δεν κάνω λάθος katalas...
  10. TZAGKARAKIS

    Dymi / Ληξη

  11. TZAGKARAKIS

    κοσμοι χωρις συντονιστη/ αποφυγη μποτ

    Ρε φίλε Planet Of Zeus, βγαίνεις και λες ότι όταν ήσασταν στα καλά σας οι Moonlight, τρώγαμε φάπα και ότι είχατε προβάδισμα. Εξήγησε μου λίγο τι έκαναν σε αυτό τον κόσμο οι Moonlight, πέρα από τους κομπάρσους και τους κωλοτούμπες, που βγήκανε να μας πούνε και κωλοτούμπες για μία τελείως άτυπη...
  12. TZAGKARAKIS

    Δημοσκόπηση για κάθε νέο κόσμο

    Προσωπική μου γνώμη υπάρχουν 3 κατηγορίες ταχυτήτων κόσμου: 1. Αργοί: Ταχύτητα 1 και 2 2. Κανονικοί: Ταχύτητα 3 3. Γρήγοροι: Ταχύτητα 4,5,6 Εγώ προσωπικά προτιμάω κόσμους με ταχύτητα 3 και πάνω, υπάρχουν και άλλοι που τους αρέσουν οι κόσμοι με ταχύτητα 3 και κάτω, οπότε πιστεύω είναι σχετικό...
  13. TZAGKARAKIS

    Δημοσκόπηση για κάθε νέο κόσμο

    Αν είναι ένα θέμα αυτό μπορεί η Inno απλά να δίνει διαφορετικές επιλογές στα στοιχεία και περιορισμένα. Για παράδειγμα σε έναν κόσμο μπορεί να βάλει επιλογές ταχύτητας 3,4,6 και σε έναν άλλο 1,2,4 που λέει ο λόγος. Γενικά πιστεύω είναι μία καλή ιδέα αλλά έχει πολλά αναπάντητα...
  14. TZAGKARAKIS

    Δημοσκόπηση για κάθε νέο κόσμο

    Και αυτό, δηλαδή πρέπει να υπάρχει μία ισσοροπία όσο αφορά τα τελικά στάδια και τα συστήματα κατάκτησης, αλλά και τα υπόλοιπα παίζουν μεγάλο ρόλο, όπως για παράδειγμα την ταχύτητα, αν υπάρχει ηθικό, με πόσες πόλεις να ξεκινάς, όριο μελών μίας συμμαχίας και πολλά άλλα. Εγώ την είπα την γνώμη...
  15. TZAGKARAKIS

    Δημοσκόπηση για κάθε νέο κόσμο

    Πιστεύω είναι μία καλή ιδέα, κάθε φορά που είναι να βγει νέος κόσμος, να δημιουργείται μία δημοσκόπηση (σαν αυτή που έγινε, όταν βγήκε ο κόσμος Vyllis) και να επιλέγουν οι παίκτες τα στοιχεία του κάθε κόσμου. Πιστεύω με αυτό τον τρόπο θα προσελκύσετε τόσο καινούργιους όσο και παλιούς παίκτες...
  16. TZAGKARAKIS

    κοσμοι χωρις συντονιστη/ αποφυγη μποτ

    Να σας υπενθυμίσω πάλι, ότι έχετε πάρει μόνο 2 κόσμους, χαλαρώστε λίγο, δεν έχουμε να φοβηθούμε κάτι, 2 έχετε πάρει, 2 έχουμε πάρει, άλλη δουλειά δεν είχαμε να φοβόμαστε να παίξουμε με εσάς. Και επίσης κρατήστε μικρό καλάθι τώρα, γιατί στην αρχή του κόσμου (αλλά και μέχρι να πατήσει το μαγικό...
  17. TZAGKARAKIS

    κοσμοι χωρις συντονιστη/ αποφυγη μποτ

    Αν έχεις προσέξει καλά όλες οι συμμαχίες της υπερ μας έχουν και το όνομα ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ και το όνομα ΣΑΤΥΡΟΙ, εγώ σου είπα ποιές είναι οι δικές μας συμμαχίες, από εκεί και περά εφόσον το πας έτσι και εσύ, μισό να μετρήσουμε και τους δικούς σου. ΔΡΟΣΕΡΗ ΑΡΧΟΝΤΙΚΗ ΖΟΥΓΚΛ: 17 ΔΡΟΣΕΡΟΙ: 19 Moonlight...
  18. TZAGKARAKIS

    κοσμοι χωρις συντονιστη/ αποφυγη μποτ

    ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ - ΣΑΤΥΡΟΙ: 26 μέλη *ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ - ΣΑΤΥΡΟΙ*: 14 μέλη **ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ - ΣΑΤΥΡΟΙ**: 23 μέλη Σύνολο: 63 μέλη Παιδιά απλά μαθηματικά είναι, πρόσθεση κάνεις και βρίσκεις το αποτέλεσμα, απλό. Τώρα το 150 από που προέκυψε δεν μπορώ να καταλάβω, αλλά δεν έπεσες και πολύ έξω, μόνο 87 μέλη...
Κορυφή