Πρόσφατο περιεχόμενο από πανοραμα

  1. Αρένα του διαγωνισμού: "Σας αρέσει το Grepolis;"

    Οδηγεις στην εθνικη πηγαινοντας ταξιδι με την οικογενια,και ακους απο το χαρακτηριστικο τουρουν τουρουν,κοιτας το κινητο σου,βλεπεις επιθεση επιταχυνεις ψαχνοντας το κοντινοτερο parking να κανεις στην ακρη να δεις τι γινεται...Κλασσικο πλεον...
  2. Αρένα του διαγωνισμού "Εραστές του φόρουμ".

    Καλησπερα :):)
  3. Αρένα του διαγωνισμού Grepo-ναυμαχία

    A1 Z8 K10 Θ9 Ε3 Β1 Ι5 Ι3 Ι7 Γ9
  4. Εκφέρουμε άποψη για τα χαρακτηριστικά του Byzantium

    Πλάκα Πλάκα μια ταχύτητα 4 τώρα θα ήταν το καλύτερο δώρο αλλά όχι να έχει σαν τον Athena ταχύτητα 3 και μονάδων 1!
  5. Εκφέρουμε άποψη για τα χαρακτηριστικά του Byzantium

    Παιδιά δεν είναι δυνατόν να είσαι μέρα νύχτα στην τσίτα άμα σου την πέσουν!Γι αυτό διαλέγω εξέγερση + οτι για εμένα είναι και λίγο πιο ενδιαφέρον
  6. Εκφέρουμε άποψη για τα χαρακτηριστικά του Byzantium

    Εγώ συμφωνώ με τα παρακάτω! Ταχύτητα κόσμου:3 Ταχύτητα μονάδων:3 Σύστημα κατάκτησης:Εξέγερση Όριο μελών:100 Μπόνους νύχτας:Ναι Ηθικό:Ναι Ηθικό πρέπει πάντοτε να υπάρχει για να είναι και λίγο δίκαιο το παιχνίδι! Ταχύτητα 1,2 μακρία από εμένα παίζω στον Phi και δεν βολεύει καθόλου!
  7. συμμαχίες

    η συμμαχια μου ελιτε
  8. ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ

    υπερ 4 ενερ
  9. η χριστηνα ροζακη

    η συμμαχια η χριστηνα ροζακη στον λαμδα κοσμο εχει ανιχτη σταρτολογηση οποιος θελει συμμαχει ασ μπει ασνεξαρτιτων ποντων σ
  10. *Black Angels*

    να κλεισει η συμμαχια εχει κατασταρφει απο τον φευρουαριο
  11. Συμμαχια

    ποιον κοσμο?
  12. ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΑΧΗΤΕΣ

    οχι οχι ειχατε συνθηκη μαζι μασ και κοινους εχθρπους και αλλαξαμε
  13. SOS ΧΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΠΟ BUG

    στο πα και στο φορουμ της ελιτε στον μυ τα πυρπολικα μενουν αμυνα και μπενει το αποαιακο
Κορυφή