Μετεπεβήβαση απο κόσμο σε κόσμο

  • Δημιουργός θέματος DimitrisVran1
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Καλημέρα,
Όπως και εγώ υπάρχουν και άλλοι παίκτες που πιστεύω πως και αυτοί ταλεπορούνται πατώντας αποσύνδεσει και πάλι σύνδεσει στο grepolis για να μπούν να παίκξουν και σε άλλο κόσμο.Γι α'υτόν τον λόγο σκέφτηκα πως καλό θα ήταν να υπήρχε στα αριστερά ή δεξιά στον κόμσο στον οποίο παίζει ο παίκτης μια λίστα με τους άλλους κόσμους που παίζει ο παίκτης α,έτσι πατώντας πάνω στον σγκεκριμένο κόσμο που θέλει να απίξει να πήγαινε απευθήας εκεί χωρίς αποσύνδεσει και σύνδεσει :helm
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9717

Guest
εχω ανοιξει κι αλλη σελιδα διπλα κι εχω οσους κοσμους θελω ανοιχτους.χρησιμοποιω γκουγκλχρομ.
 

DeletedUser11877

Guest
Καλημέρα,
Όπως και εγώ υπάρχουν και άλλοι παίκτες που πιστεύω πως και αυτοί ταλεπορούνται πατώντας αποσύνδεσει και πάλι σύνδεσει στο grepolis για να μπούν να παίκξουν και σε άλλο κόσμο.Γι α'υτόν τον λόγο σκέφτηκα πως καλό θα ήταν να υπήρχε στα αριστερά ή δεξιά στον κόμσο στον οποίο παίζει ο παίκτης μια λίστα με τους άλλους κόσμους που παίζει ο παίκτης α,έτσι πατώντας πάνω στον σγκεκριμένο κόσμο που θέλει να απίξει να πήγαινε απευθήας εκεί χωρίς αποσύνδεσει και σύνδεσει :helm

και σε 80 κοσμους να παιζεις φιλε μου,απλα ανοιγεις 80 σελιδες,δεν ειναι κατι τοσο περιπλοκο.
 

DeletedUser11752

Guest
ΜΕ ΤΟΝ ΓΚΟΥΓΚΛ ΧΡΟΜ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΟΣΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΘΕΣ ΣΕ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ
 
Κορυφή