ΝΙΚΗΤΕΣ ΚΟΣΜΟΥ ΟΙ ΛΑΠΙΘΕΣ !!!!(μπουχαχαχαχαχα)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser15389
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16551

Guest

Γενικά υπάρχουν κι άλλες πόλεις με ατάκες από παλιές ελληνικές ταινίες, για τις οποίες δεν αναφέρεις όμως τίποτα. Στο κάτω κάτω κάνατε την καταγγελία σας και το όνομα άλλαξε μιας που ενοχλούσε. Σε αντίστοιχες περιπτώσεις με δικές σας πόλεις με εριστικά ονόματα, δεν κάναμε καταγγελία. Τις παίρναμε και τις αλλάζαμε το όνομα μόνοι μας.

Και επειδή αναφέρεσαι σε μένα προσωπικά με τις αναφορές σου για κυκλικά περί ηθικής, μπορώ να ανεβάσω πολύ χειρότερα screenshots που έχω από πρώην και νυν παίκτες της συμμαχίας σου. Το θέμα μας δεν είναι όμως αυτό. Στα δύο κυκλικά που έχω στείλει σε όλο τον Delphi, διαφωνείς πουθενά; Έχω αναφέρει κάτι ανακριβές; Το μη στοιχειοθετημένο;

Θεωρώ πως τόσο καιρό θα έχετε κάνει τις καταγγελίες σας για διπλούς, μποτάκια (όπως αποκαλύπτεις και με το όνομα της πόλης που έχεις σήμερα σε εξέγερση). Το να είμαστε απλά καλοί παίκτες, το αποκλείουμε, έτσι; Δεν πειράζει, ο καθ' εις μπορεί να ζει με τις δάφνες που αποκόμισε από παλιούς κόσμους. Εμείς προσπαθούμε να εξελιχθούμε, να φτιάχνουμε γρήγορα τις πόλεις, το στρατό. Και όταν βρίσκουμε κάτι νέο, το μοιραζόμαστε μεταξύ μας για να το κάνουμε όλοι και να εξελίξουμε την συμμαχία μας και τον τρόπο παιχνιδιού μας. Οι δάφνες είναι για όταν βγούμε στη σύνταξη από το παιχνίδι.

Όσο για τις επιθέσεις στο ίδιο δευτερόλεπτο, η απάντηση είναι πάλι απλή. Όταν στέλνεις 10 επιθέσεις σε χρονικό διάστημα 20 δευτερολέπτων, έχεις πολύ λιγότερες πιθανότητες να έχεις 2 ή 3 επιθέσεις στο ίδιο δευτερόλεπτο, απ΄ότι αν στείλεις 60 επιθέσεις στο ίδιο διάστημα. Και για τις 5 επιθέσεις που αναφέρεις μέσα σε 10 δευτερόλεπτα, κοίτα λίγο από που έρχονται και τι ώρα έρχονται και θα καταλάβεις το πως.
 

DeletedUser16437

Guest
Αν και έχω σαν αρχή μου να μην μιλάω με το φαγητό μου ..

αφού έχεις ακόμα απορία θα προσπαθήσω να σου απαντήσω..
αν έχεις πολλές πόλεις που ειναι και κοντά στο χρόνο επιθέσεων ....πας στο συντονισμό επιθέσεων που σου βγάζει τις πόλεις με την σειρά....και τότε απλά τις πατάς (αν είσαι ικανός να το κάνεις και δεν τρέμουν τα χέρια σου απο φόβο).

τώρα για τις επιθέσεις που φτάνουν (5-10 επιθέσεις στο ίδιο δευτερόλεπτο), θα σου απαντήσω απλά ότι, ...κουτοπόνηρε φίλε μου να γράφεις όλη την αλήθεια και όχι όσα θέλεις να βγουν προς τα έξω για να φτιάξεις την εικόνα που θέλεις... αν πατήσεις 100 επιθέσεις όλες την ίδια ώρα άφιξης θα σου πετάξει το παιχνίδι κάποιες έως 10-11'' μπροστά και κάποιες έως 10-11'' πίσω...ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΜΩΣ ΘΑ ΣΤΙΣ ΠΕΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ....αυτό μπορείς να το δοκιμάσεις και μόνος σου κάνοντας επιθέσεις εσύ σε εμάς...απλά πρέπει να ανεβάσεις τον αριθμό των επιθετικών πόλεων σου σε διψήφια νούμερα (για να μην πω σε τριψήφια μαζί με τους φάρους) για να έχεις καλύτερη εικόνα του πως γίνετε)

όσο για το ήθος και την αξία των παιδιών που είμαστε στη συμμαχία-παρέα μας, θα σου πω οτι ...
όσο έχει να κάνει με το όνομα πόλης που ανέφερες θα σου πω ότι είναι ένα παιχνίδι και σαν παιχνίδι έχει και χιούμορ και χαβαλέ, αρκεί να μην προσβάλλει...και μάλιστα ο συγκεκριμένος παίκτης αν κάτσεις να διαβάσεις τα ονόματα των πόλεων του, τότε θα δεις ότι βάζει τραγούδια και ατάκες απο ταινίες (τώρα αν εσείς δεν έχετε χιούμορ και καλή διάθεση τότε άλλο αυτό).. για να μην αναφέρω τα ειρωνικά μνμ που μου στέλνετε.
άλλο λοιπόν το χαβαλέ κι άλλο το να βγάζετε τη χολή και την κάκια σας πάνω σε κάποιους ανθρώπους και να τους κακολογείτε λόγο του ότι χάνετε κάποιες εικονικές πόλεις σε ένα εικονικό παιχνίδι ...στους μόνους που κάνει πραγματικό κακό αυτό το πράγμα είναι σε εσάς τους ίδιους που μας δείχνετε με αυτό τον τρόπο την πραγματική υπόστασή σας στον πραγματικό κόσμο δίνοντας έτσι και στους άλλους την ευκαιρία να σας φανταστούν και στη πραγματική ζωή σας ...κοινος... ΞΕΒΡΑΚΩΝΕΣΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ.. και πίστεψε με ...το θέαμα δεν είναι καθόλου ελκυστικό

υγ. ζητώ συγνώμη για το σεντόνι και για το χρόνο σας να το διαβάσετε.
 

darkwalker97

Ξιφομάχος
Καλως τα παιδια!!!(Συγνωμη λογο ηλικιας μπορω να σας αποκαλεσω και ετσι ο παππουλης.)
Εγω προσωπικα θα ηθελα τα χειροτερα σκρινσοτ που αναφερεις και να κρυψεις τα ονοματα των παιδιων απλα απο περιεργεια εαν αφορουν εμενα ομως σαν προσωπο!!!
Τωρα το οσον αναφορα για διπλους και μποτακια νομιζω εχει φανει ποια συμμαχια ειχε παικτες με τιμωριες....
Καθως και τα οσα εχω ακουσει και εγω απο πρωην παικτες σας που ειχα ακομα και τηλεφωνικη επικοινωνια....
Εχω λαβει ενα κυκλικο απο εσενα προσωπικα τωρα αν ειναι και δευτερο συγχωρεσε με η δεν το εχω λαβει η μου εχει διαφυγει...(Σε καποια σημεια εχω τις αντιρησεις μου και τις ενστασεις μου σαν ανθρωπος αλλα δεν ημουν στις συζητησεις σας με αλλες συμμαχιες για να γνωριζω τι εχει υπωθει μεταξυ σας.)
Οσον αναφορα για τη διδακτικη ενοτητα περι επιθεσεων ισως να την ξερω και εγω καλα εχω αναφερει πως αυτος ειναι ενας νεος λογαριασμος..μια νεα συνεχεια...οπως εσεις βεβαιως...και ισως καπως ετσι να εφτασα στο συμπερασμα αυτο...
Αν εχω καποιο εριστικο ονομα και η αναφορα στην υποστηριξη μπορει να πραγματοποιηθει νομιζω οπως εγω πραγματοποιησα για το εξης ονομα...(γιατι δεν προσεβαλε ετσι εμενα αλλα συμμαχο που χτυπησε.)

Τωρα οσον αναφορα τα ειρωνικα μηνυματα μπορεις παντα βεβαιως μπορεις να πραγματοποιησεις αποκλεισμο του παικτη που στα εκανε..δεν νομιζω να λεω κατι λαθος...;;; Κακια και χολη σας βγαλαμε;;; Μαλλον πρεπει να κανε μια ενδελεχη ερευνα στα μηνυματα των συμμαχων σε αλλους κοσμους στους λογαριασμους που διατηρουν εκει απεναντι μας...ισως καποια μηνυματα "να φερουν τα βαριδια στο δικο μας μερος της ζυγαριας"....
Οσο για το φοβο πολλες φορες απλα σας αφηνω και χτυπατε αν το εχετε παρατηρησει γιατι μπορει να ισως να μην φοβαμαι οπως εικαζεις αλλα να χρησιμοποιω το χρονο μου για να περασω καλα με τον ανθρωπο της ζωης μου καθως και με τη παρεα μου....
Αλλωστε παιχνιδι ειναι...
Ισως σημερα απο φοβο να βουλιαξατε παλι αλλα τλσπ...

Τωρα οσον αναφορα το φαγητο καλη σας ορεξη λοιπον!!!
Αφου δεν υπαρχουν συμμαχιες κοκκινες μεγαλες σαν του Ανωνυμους ποια να χτυπησετε αν και εχετε και πολεις ΛΑΠΙΘΩΝ διπλα σας αλλα δεν αγγιζεται εκει κανει τζιζ...
Καποτε μου ειπαν οταν ειχα ξεκινησει και εγω σε εναν κοσμο το παιχνιδακι αυτο... "Γερο αν δεις ποτε παικτη να εχει μυρια λογαριασμο και να βαραει χιλιαδες παικτη κλαψε τον!!!" (καπου εδω φαινεται η ηθικη αξια και ο ΗΘΙΚΟΣ ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ καποιων...).
Λοιπον εχω κατσει και κλαιω μερικους...αλλα τι να κανουμε ετσι ειναι ο κοσμος αλλοι ειναι ελκυστικοι σε πολλους...και αλλοι ειναι ελκυστικοι σε λιγους και καλους!!!!

Και αν παιζω ακομα σε αυτο το κοσμο ειναι γιατι εχω ενα "τιμ" και μια παρεα που ευτυχως ομοια της δεν θα ξαναβρω σε οσους κοσμους και αν μπω!!!!!!
Α και ξεχασα Ηρακλη φερνω τη γυναικα στο νησι ερχεται και η κουμπαρα με το κουμπαρο φερνω και Μανο,Αργυρη καλα θα καει το πελεκουδι!!!!!
Θυμησου να δωσουμε την ημερομηνια στα παιδια να ξερουν ποτε δεν θα ειμαι μεσα μιας και ημουν ο πρωτος που χτυπησαν απο εμας για να λενε πως φοβαμαι κιολας...( η επειδη ειμαι χωριατης "να λενε πως σκιαζομαι!!!").
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser16778

Guest
Αγαπητέ παππού αν και θα έπρεπε να ασχολείσαι με άλλα πράγματα και όχι να παλιμπαιδίζεις...γιατί είναι παλιμπαιδισμός να κάθεσαι και να κλαίγεσαι... γιατί χτυπάμε εσάς και όχι τους αλλους....γιατί η ονομασία των πόλεων είναι έτσι και όχι αλλιώς...γιατί οι επιθέσεις είναι στο δευτερόλεπτο και όχι στο 24ωρο....γιατί οι μονάδες βγαίνουν στο 48ωρο και οχι στο μήνα πάνω....γιατί γιατί...
Αν δεν θέλετε να ασχοληθείτε πραγματικά με το παιχνιδάκι παίξτε φαρμα...χάνετε τις πόλεις σα τα στραγάλια και μας τη λέτε από πάνω...ούτε άμυνα ούτε επίθεση παίζετε...
Δε θα μας υποδείξει κανένας ποιον θα χτυπάμε....ο καθείς ας κοιτάξει την καμπούρα του...
Και προσωπικά δε επιτρέπω ούτε σ'εσενα μα ουτε σε κανεναν άλλον να μιλήσει για το ήθος και τις αξίες μου...τις εξετάσεις της ζωής τις δίνω καθε μερα σε όλα τα επίπεδα της ζωής μου...ουτε με συντηρείς ούτε με ταιζεις....αυτά αλλού...

Και για να το τελειώνουμε το όλο θεματάκι μια και χαλάσαμε πολύ φαιά ουσία για να προσπαθούμε να εξηγήσουμε τα αυτονόητα....

Καλή συνέχεια....
 

darkwalker97

Ξιφομάχος
Αγαπητο μου παιδι...
Απο οσο γνωριζω δικαιωμα μου ο παλιμπαιδισμος στην ηλικια μου...
Οσον αναφορα το παιχνιδι ειναι επισης επιλογη μου..δεν κλαφτηκα παιδι μου σε κανεναν για αμυνες δεν κλαφτηκα σε κανενα για συνθηκες δεν κλαφτηκα γιατι "οι ηθικοι" με βαρανε αν δεν καταλαβες γιατι μιλησα στο φορουμ ευχαριστως να σου εξηγησω...
Τα εν οίκω και εν δήμω οπως ελεγαν οι αρχαιοι ημων προγονοι...αλλα τα οσα παρουσιαζεις σε ενα εικονικο κοσμο καθε παικτης που σε συναντα εχει το δικαιωμα να τα σχολιαζει οπως εσυ σχολιασες εμενα και το δικαιωμα μου του παλιμπαιδισμου...
Και οπως αναφερεις ουτε σε συντηρω ουτε σε ταιζω και ευτυχως....αλλα ουτε και εσυ εμενα οποτε μην μου εξηγεις τα δικαιωματα μου διχως να γνωριζεις ποιος ειναι ο καθενας...

Υ.Γ.
Η αξια του τι ειμαστε φαινεται και απο αυτους που μας αναγνωριζουν και σε αλλους κοσμους.

Καλη συνεχεια σε ολους!!!
 

DeletedUser16437

Guest
ωραια τα λες...για πες κι αλλα
eating-popcorn-smiley-emoticon.gif


[/IMG]
eating-popcorn-smiley-emoticon.gif
 

DeletedUser15389

Guest
πφφφφφφφ ζαλαδα με επιασε.
ουτε που σας ξερω ουτε κανα κυκλικο μου ηρθε εμενα....αλλα τελος παντον μιας και ειναι δικο μου το ποστ ας γραψω μερικα πραγματα.
1) το ποστ εχει να κανει με το ποσο "αξια" πηραν κωρωνα αυτοι που την πηραν και οχι με τα ονοματα των πολεων σας.
2) εχω ξαναπει σε αλλα ποσταρισματα μου οτι καλος παικτης ειναι αυτος που εχει πολυ χρονο και πολυ χρημα. το να ξερω να ντοτζαρω σωστα η να φτιαχνω γρηγορα τον στρατο μου η να φτιαχνω γρηγορα το τειχος μου ειναι αχρηστα οταν εγω παω για δουλεια και δεν μπορω να μπω γιατι οδηγαω και ξεφορτωνω και ο αλλος (που για τους Χι Ψι λογους) ειναι ολο το πρωι μεσα και βαραει !! αρα ο αλλος ειναι καλυτερος παικτης απο εμενα !!
3) σορρυ που θα σας στεναχωρησω αλλα οταν μου λεει καποιος οτι σε 48 ωρες φτιαχνει φαρουπολη με υλες και με τον αριστοτελη και μετα τον στελνει στην αλλη πολη (που θελει και 2 ωρες να παει) και ξανα απο την αρχη....εγω δε θα τον πω παικταρα αυτον αλλα ΚΑΜΕΝΟ με ολα τα γραμματα κεφαλαια....σορρυ κιολας ε??
επισης ειπε ο χειρουργος οτι ...---->Λαϊκίζεις τώρα. Αν περίμενα να φτιαχτεί η φαρούπολη και μετά από 48 ώρες να στείλω τον Αριστοτέλη στην επόμενη, ναι θα έκανα 32 μέρες να τις φτιάξω. Αλλά δεν περιμένω 48 ώρες. Σε 30 λεπτάκια το πολύ ταξιδεύει για την επόμενη. Σε 6 ώρες με Αριστοτέλη και Παρίφαιστο εναλλάξ κάνεις τα πατήματα για 10 πάνω-κάτω φαρουπόλεις και περιμένεις υπομονετικά να φτιαχτούν.
αφου ο αριστοτελης θελει 2 ωρες να παει απο την μια πολη στην αλλη.....αρα σε 6 ωρες κανει βολτα απο 3 πολεις....πως εσυ φτιαχνεις 10 φαρουπολεις? ισως να ειναι και χαζη η ερωτηση μου αλλα η απλη λογικη λεει οτι σε 6 ωρες εχεις τα πατηματα για 3 φαρουπολεις μονο...(ας παρεμβει καποιος απο την Ο.Δ να μας λυσει τις αποριες)
4) επισης για τον ΑΠΕΘΑΝΤΟ που εγραψε για τον συντονισμο επιθεσεων....(αρα χρηση χρυσου)
εγω κανω το ιδιο χωρις χρυσο...γραφω στις σημειωσεις τις επιθετικες μου πολεις....γραφω διπλα την πολη στοχο...μετραω μια μια τις πολεις να δω τους χρονους...τις βαζω στην σειρα (ο καπετανιος το κανει μονος του) και ξεκιναω την πιο μακρυνη...και μετα περιμενω να περασει ο χρονος μεχρι να ερθει η σειρα της δευτερης...της τριτης κ.ο.κ μεχρι να φυγουν ολες και να φτασουν ολες στα ιδια +-10 δευτερολεπτα...
το εκανα αυτο στον βυζαντιο μια κυριακη που ειχα ορεξη.....εσκασαν 50 επιθεσεις σε μια πολη ολες απο 23:40:45 μεχρι 23:41:05
α) κερδισα την πολη
β) εχασα την κυριακη μου...και δεν θα το ξανακανω ποτε μου
γ) χωρις χρηση bot πρεπει να χασεις μπολικες ωρες πανω απο τον υπολογιστη για να τα στειλεις ολα σωστα...αρα καις εγκεφαλο...αρα προτιμω να χασω εγω την πολη μου παρα την ηρεμια μου.....εξαλου απεδειξα με τις αναφορες οτι παικταραδες που πηραν κωρωνα στους δελφους εφαγαν κατι σφαλιαρες ΝΑ (με το συμπαθιο κιολας) απο εμενα που α)παιζω μονος μου και β) δεν ειμαι ολη μερα μεσα.
διοτι αγαπητε μου οταν εχεις κωρωνα και σου βουλιαζω 4-5 πολεις μονο και μονο επειδη δεν εβαλες φαρους μαζι η εστω μια φαρουπολη λιγο πριν....τοτε δωσε την κωρωνα πισω !!!!
επισης αντε εχασες τις 4 επιθετικες επειδη εβαλα διηρης....αμ αφου το ξανακανεις αρα δεν μαθαινεις κιολας....(οχι εσυ....αυτος που το εκανε)
αντε καλο σας βραδυ γιατι αλλαζει και η ωρα
 

DeletedUser15389

Guest
ρε με δουλευετε????????
εγραψε ο χειρουργος...Για παράδειγμα με Αριστοτέλη στο 16 και την απαραίτητη μεταφορά υλών από άλλες κοντινές πόλεις, σε 30 λεπτά έχεις κάνει 6 πατήματα των 54 φάρων που θα είναι έτοιμοι σε 48 ώρες. Μετά ο Αριστοτέλης πάει στην επόμενη καμένη φαρούπολη κοκ.
δλδ 54 φαροι επι 6 πατηματα μας κανει 324 φαρους????? τα λεω σωστα???
324 φαροι με 1300 ξυλα η με 1170 ξυλα ο καθε φαρος (με μελετη μαθηματικων) μας κανει 324χ1170=379.080 ξυλα !!!!!!!
και ολα αυτα για μια φαρουπολη μονο και μεσα σε 30 λεπτα??????????
σορρυ ρε φιλαρακο αλλα γιατι δεν σηκωνεις θαυμα μονος σου αν μπορεις και μεταφερεις 380 χιλιαδες υλες σε 30 λεπτα??
και αν το πολλαπλασιασουμε με τις 10 φαρουπολεις που λες...μας κανει συνολο 3.790.800 ξυλα !!!!!
χωρια οτι ο αριστοτελης θελει 2 ωρες πηγενε ελα στην καθε πολη.....μεγαλε δεν πας στο hollywood λεω γω?? κανουν καστινκ για super ηρωες!!!!
αντε στο καλο και ασε μας εμας τα φτωχαδακια να φτιαχνουμε ενα φαρο την ημερα γιατι ετσι μας αρεσει.
σας αφηνω για τωρα γιατι με περιμενει η wοnder woman να "πεταχτουμε" λιγο μεχρι τον κρονο για καφεδακι.
ελπιζω μολις ξαναγυρισω να εχετε πατησει στη γη και σεις !!! οβερ!!!
 

Agria ntomata

Ξιφομάχος
Ωραια τα ειπες φίλε μου δεν λεω ... Απλα δεν καταλαβα αφου είσαι ο παικταράς και εχεις τους Λαπιθες διπλα σου γιατι δεν βαρουσες πριν να "πεθανει" ο κόσμος;

Οσο για την κορώνα να εισαι σιγουρος πως σε αυτον τον κοσμο μας άξιζε οσο πουθενα και πριν απαντήσεις μπες στον κοπο να δεις την πορεία της συμμαχιας μας απο την πρωτη μερα που πατησαμε το ποδι μας σε αυτον τον κοσμο και μετα να μιλησεις.

Αρχισαν οι κλαψες .... Χαχαχα
 

DeletedUser9975

Guest
Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια......σοφοι οι παλιοι!!!!!!

Φιλε μου crime element, ολα τα εγραψες αλλα ξεχασες να αναφερεις οτι οι ιδρυτες των ΙΧΩΡ δεν πηραν την κορωνα (alexmimi100, babisg, tzh.s)
fc30364ea1074ae1a97a513f2ee18c70.png
παρα το οτι τους την δωσαμε οπως ειπες, αρα μισες αληθειες ειπες!!!!!
Και αυτο για να μην εχουν να λενε ατομα οπως και του λογου σου.
Δεν ηξερες ποτε τιποτα για την συμμαχια μας και δεν φροντισες και ποτε να μαθεις.
Απορω πως κοροιδευεις κατι που αγνοεις!!!!

Οσο για τα φαραδικα απλα να ξερετε οτι με ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ στο 20, νηρηιδες, μια βελτιωμενη επιταχυνση βαζεις σε καθε κουτακι και γινονται 97 φαροι σε 10 ωρες. Ετοιμο φαραδικο σε 33 ωρες!!!!
407d5432e2dd4206b65a52da729def8f.png

Τις υλες τις βρισκεις ανετα με βοηθεια απο την συμμαχια, 5 ατομα να ειμαστε σκαιπ και φτανεις τα 3000000 ξυλα σε μια ωριτσα μονο, αν θελετε μαθημα πως φτιαχνεις και 40 επιθετικες σε 2 μερες ευχαριστως να σου δωσουμε.

Για το χρυσο που αναφερεις, παρα το οτι ειμαι τωρα στην 3η θεση εχω να βαλω απο το 2011 που εβαλα τοτε ενα ΣΜΣ, ας ειναι καλα ολοι οι παικτες σε καθε νεο κοσμο που ανοιγει και μας δινουν πανω απο 3000 χρυσα.

Και ενα παραπονο προς την διαχειριση, εξι μηνες μετα την κατακτηση της κορωνας και ακομα να περαστει στον Πινακα Δοξας στον κοσμο Δελφοι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16437

Guest
ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΑΝΑΛΥΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΟΥΝ Η ΟΧΙ ΟΙ ΦΑΡΟΥΠΟΛΕΙΣ Η ΟΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΕΣ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ...ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΟΙ ΜΕ ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΕΣ ΘΕΩΡΙΕΣ ΓΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΕΣ ΚΑΙ ΕΙΡΩΝΙΑ ΣΤΟ ΦΟΥΛ ....

ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΩ ΤΟ ΕΞΗΣ...

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΤΡΑΠΕΖΩΝ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΦΡΑΓΚΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΦΤΑΝΟΥΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΛΙΑΤΣΙΚΟ ...ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ...
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΧΡΥΣΟ...ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1000 ΕΥΡΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ Ο ΚΑΘΕ ΣΥΜΜΑΧΟΣ....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΥΨΑ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ .

ΥΓ.ΤΟ GREPOLIS ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΑΣ ....ΚΑΙΓΕΣΑΙ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ....ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΧΑΛΑΡΟΣ ΚΑΙ ΝΟΡΜΑΛ ΚΑΙ ΚΟΥΛ, ΑΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΑΡΜΑ ΝΑ ΠΟΤΙΖΕΙ ΛΑΧΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΡΠΟΥΖΙΑ
 

darkwalker97

Ξιφομάχος
Υπεροχες οι υποδειξεις απο τον κυριο ΑΠΕΘΑΝΤΟΣ πιστευω αυτες θα πραγματοποιουσε και αυτος οσο υπηρχαν στους ανωνυμους τα μεγαλα ονοματα και πατησαν επανεκκινηση.
Περιμενω ακομα τα μηνυματα απο τα πρωην και νυν μελη μας που με αφορουν και αναφερουν τα "σοδομα και γομορα" για το προσωπο μου...Αλλα οι μεγαλοι παικτες ξερουν να σπανε πυρηνες "βουρ στο πατσα" για ανενεργους ειτε δικους τους ειτε δικους μας ολοι οι πυρηνες μας να εχουν σπασει ετσι εκτος ενος που η πολη του συμμαχου εφτασε το τειχος σε επιπεδο 25 σε μια ωρα και πικρανε μια ολοκληρη συμμαχια....


Επειδη βλεπω και απο τα παιδια των λαπιθων απαντησεις να τα καλωσορισουμε στο φορουμ...
Και να αναφερω πριν γραψω καποια πραγματα για τη συμμαχια τους πως αφορουν εποχη πριν τη συγχωνευση με την Ιχωρ την οποια συμμαχια δεν γνωριζω και για αυτο οσα γραψω αναφερονται για τα ατομα των Λαπιθων που ειχα εγω υπερ!!!

Λοιπον δεν ξερω αν εχω δει σε αλλο κοσμο που εχω περασει συμμαχια με τοση δολοπλοκια αλλα παραδιδω τα ευσημα στους Λαπιθες για αυτο... Εκαναν συμφωνιες με συμμαχιες για αλλες συμμαχιες που ποτε δεν τηρησαν... Εκαναν συμφωνιες με συμμαχιες να σηκωσουν τα θαυματα μαζι που τα εκαναν με την Ιχωρ...και αλλα ποσα εχω ακουσει τα οποια δεν τα αναφερω γιατι δεν εχω και τις αποδειξεις για αυτα...αλλα εκει εγω πρεπει να δωσω τα ευσημα μου στα παιδια!!!!
Παντως τα παιδια παιζουν με πολυ μεγαλο ΗΘΟΣ πανω απο ολα και ολα τα μελη τους ωστε να αναγραφουν τα εξης...
15a1ddfb7cd7400aa934f7ff3c6f5f26.png


Φανταστειτε πως το συγκεκριμενο ατομο εφαγε ενα μπλουμ μετα απο 40 επιθεσεις που ειχε ριξει απο 150 σπαθια της πολης που τα ειχα ξεχασει σε αλλη πολη σαν μονιμα....(πολη απο παιδια των λαπιθων εχω παρει αλλα τλσπ..δεν μπηκα στο κοπο ουτε καν να το αναφερω στην υποστηριξη το μηνυμα αυτο
smiley_emoticons_irre.gif
...)

Α ναι βρε παιδια το ειχα ξεχασει μου ειχε ερθει και αυτο...

4acf4c71771f439396b6e9e806f9b7f9.png


ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΤΟΜΟ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΠΟΥ ΟΤΑΝ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟ ΕΠΟΧΗΣ ΘΑΥΜΑΤΩΝ ΚΟΙΤΑΖΕ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 3 ΘΕΣΕΙΣ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΑ!!!
ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΣΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΗΤΑΝ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΥ ΑΦΟΥ ΕΣΠΑΣΑΝ ΟΙ ΑΝΩΝΥΜΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΕΡ ΤΟΥΣ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΟΝΤΡΑΡΑΝ ΚΟΥΚΟΥΣ ΣΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ (ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ)....

Να ξαναφερω πως οσα αναγραφονται παραπανω αναφερονται στα ατομα των λαπιθων που ειχα εγω σαν υπερ καποτε και οχι στα παιδια των Ιχωρ που τους ειχαν τοτε κοκκινους...

Αυτα και μια καληνυχτα απο εμενα!!!
 

DeletedUser16437

Guest
Ανώνυμος και μεγάλα ονόματα δεν ξέρω κανέναν...ιδικά στην ηγεσία τους....όμως Ανώνυμους και μεγάλους ρεζίληδες γνώρισα στην ηγεσία τους....όσο για το τι έκανα με αυτούς πριν πατήσουν επανεκκίνηση και τι τους έχω απαντήσει στο σκαιπ καλά θα κάνεις να τους ρωτήσεις να στα πούνε οι ίδιοι μια και είσαι κι εσύ όμοιος τους και μιλάτε ακόμα...
Καθίσατε και τον στίσατε κανονικά...σας ρούφηξαν το αίμα μπας και κάνουν θαύμα... στέλνατε υλικά, γη και ύδωρ (και να μην πω τι άλλο) νομίζοντας ότι ο nasia και τα τσιράκια του θα κάνανε το ίδιο και για εσάς άλλα όταν σας πήραμε χαμπάρι και κόψαμε παρτίδες μαζί τους και τους έκραξε ο χειρούργος με το κυκλικό ...ΤΟΤΕ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΦΑΠΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ...
Την κατάληξη που είχαν αυτοί την είδαμε ...την κατάληξη που θα έχετε εσείς την ξέρουμε....(καλά τα πήγες και σήμερα, τουλάχιστον πάτησες εθνοφρουρά πριν μπει το αποικιακό μου και πήρες 45 πόντους άμυνας)

υγ. αν σε ενδιαφέρει άνοιξε καινούργιος κόσμος στη φάρμα με οικολογικές καλλιέργειες για χαλαρούς παίκτες ... ούτε λιπάσματα ούτε ραντίσματα ..μόνο για ένα πότισμα θα μπαίνεις 1 φορά τη μέρα
 

darkwalker97

Ξιφομάχος
Μπππρρρρρ.....φοβηθηκα...δεν ασχοληθηκα καν εθνοφρουρα ειδες σηκωσα μονο και δεν εκανα και τιποτα αλλο ....(αλλα περιεργο σημερα που δουλεψε κανονικα ο καπετανιος και κολλαγατε με 5 δευτερα διαφορα τις επιθεσεις αντι για 10 σε ενα δευτερο)
Οσον αναφορα τους ανωνυμους οσο υπηρχαν ονοματα σαν τον Kleftiko δεν βγαζατε κιχχχχχχ......
Τωρα για τσιρακια που λες εσυ του νασια εχω δει ατομα πολυ πιο αξιολογα απο εσενα σε αυτους που αποκελεις ετσι.
Οχι τιποτα αλλο αλλα εισαι και ανενημερωτος στο πληρως οσον αναφορα τις υλες που στειλαμε...
Και αν χασουμε σε ενα παιχνιδι σιγα εχουμε ζωη και εξω απο αυτο δεν θα καθομαι μεχρι τις 5 το πρωι να φτιαχνω φαρια...



Καθίσατε και τον στίσατε κανονικά

Ας μιλησω με τους ορους σου...
Μιλαει μεγαλο ατομο απο εδω που πηρε τα "τσιρακια" και τους διπλοτριπλους...γκουχ γκουχ... για να βγει στα υψη της 53...
(τουλαχιστον τα οσα δειχνουν τα μπαν των παικτων σας ανα καιρους)


Βλεπω εχεις παρει πτυχιο στη φαρμα....και βλεπω τη προωθεις εκτος του οτι πρεπει να εχεις καει εκει για να τα ξερεις τοσο καλα μαλλον θα πρεπει να εισαι και προωθητης του ΕΛ.ΓΑ.


Πηγαινε και κοψε φαρια και στρατα σε οσο χρονικο διαστημα θες και αν θες να προσβαλλεις καποιον τουλαχιστον καν'το ευγενικα το διδασκαν και στο δημοτικο καποτε....

Υ.Γ. Οι φαπες ξεκινησαν στο σταδιο που ολοι οι παικτες που κανουν θαυματα κυριως οι μεγαλοι λενε οκ σταματαμε τωρα απο εδω (δες Σατυρους για παραδειγμα στο Delphi που επαιξες και εσυ...)
Μιλαμε για τρελη φαπα μεχρι τοτε θα εκανες τις οικολογικες καλλιεργειες που αναφερεις και μας προωθεις...
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser16437

Guest
αφού σου αρέσει να ζεις στο παραμυθάκι σου, ζήσε εκεί που είσαι μέγας μπλα μπλας και μέγας μπαρούφας...εκει που ο νασια ο κλεφτικο ο αετος κτλ και όλο εκείνο το συρφετό είναι ήρωες σου ...μια και γούσταρες που σε χάιδευαν απαλά...
τώρα για τις άλλες τις ασυναρτησίες που γράφεις δεν θα σχολιάσω τίποτα, απλά μην το αφήσεις έτσι κοίτα να πας να σε δει κάποιος ιδικός μπορεί να είναι τίποτα σοβαρό
εμείς θα σε γλεντάμε κάθε μέρα και θα σου παίρνουμε πόλεις κάθε μέρα ....και μια και πήγες όπως λες και στο δημοτικό..θυμήσου την παροιμία που λέει ...όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια
 

DeletedUser16778

Guest
Γενικά δεν ασχολείστε για να υπερασπιστείτε τις πόλεις σας...εξ αρχής και όταν λέω εξ αρχής το εννοώ ειδικά εσύ και καναδύο άτομα ακόμα από την συμμαχία σου τις αδειάζετε τις πόλεις σας...είναι μια καινούργια τεχνοτροπία παιξίματος...με λίγα λόγια δε ξέρετε φίλτατε το παιχνίδι..
Όπως λέει και η διαφήμιση Ποιά Amstel Ποιος Κλέφτικο; ο γιος του Νάσια; ασε βρε φίλε....σκιαχτηκαμε από το φόβο μας...πες μας για κανέναν άλλον...
Λες..λες...κάνεις κριτική....για τον ευατό σου δε μας λες τίποτα....κοίτα λίγο τα στατιστικά σου....κοίτα λίγο τους πόντους επίθεσης που έχεις...αντί να κρίνεις κάτσε και μάθε το παιχνιδάκι....
Για το τι παίκτες είμαστε ρώτα τα παιδιά από τους Σάτυρους....όταν παίζαμε "φάπες στην 45"...και θα σου πουν...
Στην 53 ανεβήκαμε γιατί μάθαμε ότι υπάρχει το παιχτρόνι σούπερ ντούπερ darkwarker97...και είπαμε να δοκιμάσουμε...
Τελικά άνθρακας ο χρυσός....
Δεν είσαι σε θέση να κρίνεις γιατί δε ξέρεις να παίζεις... ούτε άμυνα ούτε επίθεση....σπαθάκια από εσάς προσωπικά ούτε τα γνωρίζω.... και από άμυνα μόλις βγείτε εξέγερση....τις αφήνετε τις πόλεις στο έλεος των θεων του grepolis.....αλλά είπαμε καινούργια τεχνοτροπία....
Τελικά σου βγαίνει μια εμμονή....να το κοιτάξεις....
 

darkwalker97

Ξιφομάχος
Μπα...εδω δεν θα ξημερωσει ποτε...ακομα νομιζετε πως θα χωνουμε τα φραγκα σαν εσας;;;
Πως θα χαλαμε με τις ωρες το χρονο μας να φτιαχνουμε στρατα και θα ειμαστε ξυπνιοι εως τις 5 να μεταφερουμε υλες;;;
Εγω σημερα ειχα αλλες 2 εξεγερσεις που μονος μου καλυψα...
Τωρα το εαν ξερω να παιζω η δεν ξερω εχετε τη δικια σας αποψη...αλλη εχουν διαφορετικη...
Α..τωρα που το θυμηθηκα...υπαρχει και κατι που το λενε στις ηγεσιες κατηγοριοποιηση των παικτων σε αμυντικους και επιθετικους...
Ετσι το λεμε να το θυμομαστε...
Καθημερινα θα χτυπατε σε αλλες πολεις θα βρισκεται αντισταση σε αλλες δεν θα βρισκεται εφοσον χτυπατε συνεχομενα μια συμμαχια που ειναι ποσες φορες πιο μικρη απο εσας....
Η οποια εχει να καλυψει και αλλα μετωπα...
Αλλα αυτο σας ακουγεται εσας πολυ παραξενο και εξωπραγματικο "φανταστικοι" παικτες του γκρεπολις...

Τωρα το να συνεχιζεις να προσβαλλεις καποιον επειδη ειναι αντιθετος με τη δικη σου γνωμη τι να πω....να το κοιταξεις και εσυ...οταν καταφερεις να ξεκολλησεις τα δακτυλα σου απο το πληκτρολογιο....

Αν θελετε συνεχιστε τις προσβολες πισω απο ενα πισι....
Ο καθενας μπορει να λεει εδω μεσα ο,τι θελει....
Αλλα εκτος υπαρχει ενας αλλος κοσμος που απο οσο εχω δει οι μεγαλοι παικτες του γκρεπολις δυσκολα τον καταδεχονται...

Τωρα οσον αναφορα τις φανταστικες σας εικονες με εμενα νασια και λοιπους να σας πω πως προσωπικα μιλησα μια φορα με τον ανθρωπο και μου φανηκε 10^100 φορες πιο σπαθι απο εσας....
Για τον χρυσο που ακουσατε εσεις και μεταναστευσατε μαλλον θα εννοειτε αυτον που χαλατε μην μπερδευεστεεεεε.....

Θα συμφωνησω με την παροιμια αλλα μαλλον καπου το χασατε...δεν υπαρχει "αλεπου" εδω οποτε μην φανταζεστε πως θα σας κανουν οι αλλοι "κρεμασταρια"...

Υ.Γ.
Για τη κριτικη για τον εαυτο μου...ποτε δεν ειπα πως ειμαι παικταρας και θα κανω και θα ρανω...
Αλλωστε 1 μυριο ποντους ειμαι και αυτους με το ζορι οταν με βαρανε 3 μυρια αντιπαλοι και λοιποι χαμηλοτεροι...

Αντε καλη συνεχεια γιατι οπως το πατε θα απαιτησετε στο τελος να μπειτε στο τοιχο δοξας σαν η μονη συμμαχια που αξιζει....
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser15389

Guest
επ παλικαρια να ξερουμε και τι λεμε ε??
αντε βρηκατε ενα ποστ και πατε και γραφετε οτι σας......ερθει στον εγκεφαλο.
ΚΑΤΑΡΧΑΣ μιας και εισαστε λατρεις των στατιστικων περιμενω αυριο (η οποτε μπορειτε) να μου ποσταρετε εδω την θεση της συμμαχιας ΛΑΠΙΘΕΣ την ωρα που αρχισαν τα θαυματα !!! (πριν εξαφανιστουν οι κουκοβεντουζες)
δεν ξερω που ησασταν αλλα πραγματικα θυμαμαι οτι τρωγατε πολυ ξυλο απο ΑΝΩΝΥΜΟΥΣ (μεχρι να το ξεπουλησουν και αυτοι)
ας απαντησω στο καθε ποσταρισμα σας ξεχωριστα λοιπον..
αγαπητη ΝΤΕΠΟΥΛΑ ....για να σου λυσω τη απορια ξεκινησα απο ΑΝΩΝΥΜΟΥΣ και οταν ειδα οτι ξεπουλησαν τον κοσμο εφυγα και πηγα στην τιτανοτεραστια συμμαχια (ειρωνικα φυσικα το λεω) ΙΧΩΡ (το γιατι τους ειρωνευομαι θα το εξηγησω παρακατω)
οταν ειδα λοιπον τι εστι ΙΧΩΡ την εκανα με ελαφρα πηδηματακια και συνεχισα μονος μου (με τις οποιες συμφορες με εχουν βρει απο τοτε)
ναι κυρια ντεπουλα φαγατε πολυ ξυλο εσεις οι λαπιθες μεχρι να αρχισουν τα θαυματα....οι τοτε συμμαχοι μου (απο τους ανωνυμους) που ειναι τωρα σε σας αν τιμανε τα παντελονια που φορανε ας βγουν να με διαψευσουν
τωρα εσυ λες οτι αξιζατε την κωρωνα...οκ δεν θα σου φερω αντιρρηση.....φερε μου εσυ τα στατιστικα να δω που ησουν οταν ξεκινησαν τα θαυματα και ξαναμιλαμε!!

παμε παρακατω και στον κυριο velodim.
μεγαλε θαμπωθηκα πραγματικα.....96 φαροι στο καθε κουτακι????!!!!!!!!!!????
καταρχας ....προφανως λεγεσαι "καμμενος" και οχι κωρωνατος αν καθεσαι τοσες ωρες στο pc για να το κανεις ολο αυτο !!!
προβλημα Νο1 .....εισαι ο μονος που εχεις σπασμενες φαρουπολεις και ΟΛΟΙ οι αλλοι σκιζονται να σου στειλουν υλες οπως και οποτε τις θες ????
προβλημα Νο2 .....αντε και τα καταφερες στο μισαωρο και γεμισες ολα τα κουτακια με 96 φαρους.....στελνεις τον ηρωα στην επομενη πολη......θελει ενα διωρο για να παει??? ΘΕΛΕΙ.....αρα 2.5 ωρες σε καθε πολη.....5 ωρες 3 πολεις.....7,5/4.....10 ωρες 5 πολεις.....(αν υποθεσουμε οτι στην πρωτη πολη δεν εκατσε και πολυ ο ηρωας η αν το μετρησουμε απο την ωρα που φευγει)
το 10 ωρες για 5 πολεις νομιζω οτι απεχει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ απο το 10 φαρουπολεις σε 6 ωρες που εγραψε ενας αλλος σουπεπαικτης πιο πανω....συμφωνουμε?? αρα θα κατσεις πανω απο ενα παιχνιδι 10 ολοκληρες ωρες για να "γινεις μαγκας σε εναν εικονικο κοσμο"??
προβλημα Νο3 .....οκ αντε εσυ καθεσαι και το καις πανω στον υπολογιστη....καθονται και οι συμπαικτες σου για να σε γεμισουν υλες ολο αυτο το δεκαωρο??? (δουλειες η αλλα πραγματα δεν εχετε να κανετε?? ) σορρυ αλλα μαλλον πρεπει να αλλαξετε το ονομα της συμμαχιας ....."ΟΙ ΚΑΜΜΕΝΟΙ" σας παει περισσοτερο νομιζω.
προβλημα Νο4 .....με ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ στο 20, νηρηιδες, μια βελτιωμενη επιταχυνση βαζεις σε καθε κουτακι και γινονται 97 φαροι σε 10 ωρες. ωπα ωπα.....ποσες νηριηδες εχεις δλδ στο αποθεμα???? αυτο το βαζεις σε μια πολη ...οι αλλες τι θα γινουν???και δεν εχω δει κανεναν να το προτιμαει απο αλλες αμοιβες που δινουν τα εβεντ...και εσυ πηγες και χαλασες ολα σου τα λεφτα για να αγορασεις νηριηδες???? μιλας σοβαρα τωρα????

οσο για το αν πηραν κωρωνα οι ιδρυτες των ΙΧΩΡ....αυτο δεν λεει κατι....το ξεπουλημα ειναι ξεπουλημα ασχετα αν παρεις το βραβειο η οχι.....
και μιας και πιασαμε τους ΙΧΩΡ....σου παραθετω την αποψη της σοφιας οταν αρχισα και τους εκραζα.
a46d4503caa34986a5164cc4c9b933cd.png


ας μεταφρασουμε λοιπον το μνμ της ιδρυτριας των ΙΧΩΡ γιατι πολλοι δεν διαβαζουν πισω απο τις λεξεις.
λεει με λιγα λογια οτι "γραψαμε στα ........... μας ολους τους παικτες απο τους οποιους ζηταγαμε υλες και ευνοιες για τα θαυματα
και οσοι ηλιθιοι ξενυχτησαν για να σηκωσουμε ενα θαυμα πηραν απο τα 3 (θαυματα) το ...μεγαλυτερο (θαυμα)
τι αλλο λεει η ιδρυτρια??? οι ΛΑΠΙΘΕΣ αν και μικροτερη συμμαχια...... ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ....πισω απο κουκοβεντουζες,,,,,πισω απο ΑΝΩΝΥΜΟΥΣ πισω απο ΣΑΤΥΡΟΥΣ και πισω και απο ΙΧΩΡ......5η και καταιδρωμενη ησουν κυρια depoula...η ιδρυτρια της ΙΧΩΡ τα λεει οχι εγω..!!!!
επισης....οι σεμνοι και ταπεινοι ιδρυτες των ΙΧΩΡ καλο θα ηταν να ενημερωνουν τους νεους παικτες που στρατολογουν για το οτι οταν αρχιζουν τα θαυματα αυτοι βαριουνται και ψαχνουν την πορτα της εξοδου.....να ξερουν και οι παικτες πριν επιλεξουν συμμαχια το τι θα αντιμετωπισουν και οχι να νομιζουν οτι ολα ειναι καλα και παμε δυνατα για την πρωτια και αλλα τετοια που λενε στα φορουμ.
συνεχιζοντας για την σουπερ ντουπερ συμμαχια της ΙΧΩΡ....15-20 μερες τους αντεξα....κριμα που δεν εχω τα μνμ τους να σας τα ποσταρω να γελασουμε.....μιας και ειχα δωσει ολες τις πολεις μου στους ΑΝΩΝΥΜΟΥΣ οταν εφυγα ειχα παρα πολλα δικαιωματα....εβαζα λοιπον κρατησεις σε ανενεργους που εβγαζαν οι ΙΧΩΡ με σκοπο να παρω καποιες πολεις...(μη σας πω τι πηρα γιατι θα με κανει μπαν ο θεαγενης παλι) την αλλη μερα λοιπον οι πολεις που ειχα κανει κρατηση ειχαν νεο ιδιοκτητη (απο τους σεμνους και ταπεινους ΙΧΩΡ) και οταν εστελνα μνμ στον BABISG και του ελεγα "γιατι πηρε ο ταδε την πολη που ειχα βαλει κρατηση?" μου απαντουσε να παω να παρω αλλη....ε μια δυο τρεις....αντε γεια τους ειπα.....με τετοιους κανονες ουτε τα εξαχρονα δεν παιζουν.
και επειδη δεν τα βγαζω τωρα απο το μυαλο μου....τα ειχα πει σε αλλο παικτη που με ρωτησε τοτε..
eebaab36a9904663a80e9a728258c01a.png


θελετε κι αλλα για ΙΧΩΡ? ετσι για να ξερουμε τι λεμε και να μι βγαινουν μετα και λενε διαφορα?
εβαλα ενα κειμενακι στο προφιλ μου που "καυτηριαζα" την ολη κατασταση που εκαναν οι ΙΧΩΡ (πιο πολυ για να πειραξω την σοφια tzh.s) και ερχεται το ...........(στις τελιτσες βαλτε οτι θελετε αρκει να μη φαω μπαν) και με βριζει...
1b259691b4fc471ba880e69c403811ab.png


σημ: το φαπ φαπ φαπ ειναι ολα τα λεφτα.
και το στελνω που λετε στην σοφια....και μου λεει οτι ειναι μικρος και πιτσιρικος και οτι ΠΟΤΕ δεν εχει ξαναμιλησει ετσι και οτι ειναι η πρωτη φορα που το κανει και μπλα μπλα μπλα. ..και οτι θα του μιλησει για να τον συνετισει....για τα πρακτικα πανως εμενα δεν μου ζητησε καν συγνωμη...
φυσικα για πεταγμα απο την συμμαχια και αλλες τετοιες ποινες που προβλεπονται απο το ηθος μιας συμμαχιας ουτε κουβεντα...(καθως ολες οι συμμαχιες αναφερουν οτι πρεπει να σεβομαστε συμπαικτες αλλα και αντιπαλους)
τα συμπερασματα δικα σας....εμεις στους ανωνυμους παντος πεταξαμε στις αρχες παικτη μας που εβριζε.

και συνεχιζω και φτανω στο τωρα....
καποιος ειπε οτι ειναι πολεμικο παιχνιδι εδω και οχι φαρμεραμα ε???
ε και τοτε γιατι με εβρισε ο chondros123 οταν του εκανα επιθεσεις???
απαντηση : μα φυσικα γιατι ανηκει σε μια σοβαρη τιμια και ωραια συμμαχια που παιζουν για να απολαυσουν το παιχνιδι.
σημ: το μνμ με τις βρισιες του χοντρου το εχω στην αρχη....να μην το ξαναβαζω.
αρα λοιπον ο προλαλησαντας που μας εκανε υποδειξεις οτι εδω ειναι πολεμικο παιχνιδι να το πει αυτο στον "κωρονατο" κυριο chontros123 που μολις ειδε σπαθακια αρχισε να με βριζει....προφανως οπως και ΠΟΛΛΟΙ αλλοι που επαιζαν φαρμεραμα και αρμεγαν γελαδες ξαφνιαστηκε απο τα σπαθακια και του βγηκε ο κακος του εαυτος.
το οτι ο chondros123 επαιζε φαρμεραμα το δειχνουν οι παρακατω εικονες.......για να ξερουμε και τι λεμε ωρες ωρες.

βλεπουμε λοιπον τον χοντρος123 οτι ειναι 4ος στην συμμαχια του...ενα ιερο τερας θα σκεφτει καποιος...με 145 πολεις δικες του...wow!!!!
f1d2f1ac7454422a8e8884c18d6a23cd.png

κοιταμε λιγο πιο αναλυτικα το προφιλ του..1,145,146 ποντους μαχης
φσσσσσσσ φοβερη παικτουρα...
d667fdec3db14d7188785aebe2e7b180.png


και κοιταω μετα τον αλλο πιο κατω που τον ξερω κιολας....
4242e6ff51e34893b9b6749ec42feec4.png


ουπςςςς......4,000,000 ποντοι μαχης και σχεδον ιδιες πολεις με τον αλλο?????
και μετα λετε τους αλλους χτιστες??????
5 ατομα ηταν ολη η συμμαχια ΛΑΠΙΘΕΣ....ολοι οι αλλοι ηταν κορνιζες στον τοιχο για να ομορφαινει ο τοιχος.
καλη σας νυχτα......πρωταθλητες μου !!!!!!!
 

DeletedUser16437

Guest
αδερφέ θα σου πω κάτι και θα είναι και η τελευταία φορά που θα γράψω στο ποστάρισμα σου...
..στα πρώτα σου ποσταρίσματα εσύ μας ανέφερες σαν συμμαχία οτι ξοδεύομαι πολλά λεφτά σε χρυσό..(που και έτσι να ήταν δικαίωμα μας, δεν σε χρεώσαμε εσένα) ...και χωρίς καν να μας ξέρεις ποιοι είμαστε και πως παίζουμε έγραψες την παπαρ..τέτοια σου και εμείς απαντήσαμε...μετά μπήκε ο/η φίλος αου απο rage και έγραψε και την δική του...και επίσης απαντήσαμε κι εκεί...
..ότι κάνει ο καθένας μαγκιά του και καλά κάνει αν μπορεί μετά να ζήσει με αυτό, κάποια μας αρέσουν και κάποια όχι αλλά πρέπει να συνεχίσουμε να ζούμε και με αυτά...κρατάμε αυτά που σεβόμαστε και αδιαφορούμε με τα υπόλοιπα..τι να κάνουμε δεν γίνετε όλοι να αρέσουν σε όλους.
το να κάθεσαι και να κλαίγεσαι τόσες μέρες έχει άξια μόνο και μόνο γιατί καθόμαστε σα λαλακες κι εμεις και σου δίνουμε σημασία και γράφουμε εδώ πέρα, αλλιώς θα το διάβαζες μόνο εσύ και θα είχε λήξη το θέμα...
..αυτό θα το πω μόνο για την συμμαχία μου....ψάξε τα αρχεία σου μια και κρατάς απο ότι φαίνεται και βρες πότε έτρωγε ξύλο η πειρατική αρμάδα απο ανώνυμους κι άμα βρεις σφύρα μου.

τελευταίο και τελειώνω ....θα σε στεναχωρήσω αλλά δεν είναι συμπεριφορά για grepolis αυτή να κάθεσαι και κατηγορείς τόσο κόσμο τι και πως, που και πότε, ποιος και τι, έγινε εδώ και τόσο καιρό....εφαγες την πίκρα και την απογοήτευση σου ,, οκ σταματάς το παιχνίδι και κάνεις κάτι άλλο ...παρ όλα αυτά δικαίωμα σου να παίζεις και να κλαίγεσαι όσο θες...

καλη συνεχεια στη ζωη σου
 
Κορυφή