θαυματα

  • Δημιουργός θέματος arisiahos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
θα ηθελα μια διευκρινηση οσο αφορα τα θαυματα στον κοσμο ΙΟΤΑ.μετα την ολοκληρωση ενος θαυματος,εαν κατακτηθει μια πολη απο αντιπαλη συμμαχια,τι γινεται?στις πληροφοριες αναφερει μονο κατα την διαρκεια επεκτασης τους,αλλα δεν λεει τιποτα για μετα.
 

DeletedUser

Guest
Σε περίπτωση που κατακτηθεί μία πόλη πάνω στο νησί που υπάρχει το εν λόγω θαύμα που έχει φτάσει το επίπεδο 10 τότε "γκρεμίζεται" το θαύμα κατά ένα επίπεδο
Δηλαδή πηγαίνει στο επίπεδο 9 μέχρι να καταφέρετε να έχετε στην κατοχή σας μέχρι και την τελευταία πόλη
Σε διαφορετική περίπτωση,δηλαδή αν το θαύμα δεν έχει ολοκληρωθεί (βρίσκεται σε επίπεδο μικρότερο ή ίσο του 9) απλά σταματάει η ανάπτυξη του μέχρι να ξαναπάρετε την πόλη στα "χέρια" σας
 

DeletedUser

Guest
Σε περίπτωση που κατακτηθεί μία πόλη πάνω στο νησί που υπάρχει το εν λόγω θαύμα που έχει φτάσει το επίπεδο 10 τότε "γκρεμίζεται" το θαύμα κατά ένα επίπεδο
Δηλαδή πηγαίνει στο επίπεδο 9 μέχρι να καταφέρετε να έχετε στην κατοχή σας μέχρι και την τελευταία πόλη
Σε διαφορετική περίπτωση,δηλαδή αν το θαύμα δεν έχει ολοκληρωθεί (βρίσκεται σε επίπεδο μικρότερο ή ίσο του 9) απλά σταματάει η ανάπτυξη του μέχρι να ξαναπάρετε την πόλη στα "χέρια" σας


σε ευχαριστω φιλε μου,αλλα ειναι απο διαχειριστη?θελω να μαθω με 100% σιγουρια.
 

DeletedUser

Guest
ΣΗΓΟΥΡΑ ΧΑΝΕΙ ΕΠΙΠΕΔΟ
ΕΑΝ ΠΡΟΚΗΤΕ ΔΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΡΕΛΛΗ ΟΜΑΔΙΚΗ .... ΣΗΓΟΥΡΟ!
 

DeletedUser

Guest
και αν απο αυτην την ομαδικη δεν σκοτωθει ουτε ενα ξιφος τι γινεται? αφηστε με να μαντεψω... μαλλον χανεται ολο το θαυμα ε? κριμα ρε παιδια γτ μερικοι μαντιχωρες περασαν και στοτωσαν κατι λιγα!!
 

DeletedUser

Guest
και αν απο αυτην την ομαδικη δεν σκοτωθει ουτε ενα ξιφος τι γινεται? αφηστε με να μαντεψω... μαλλον χανεται ολο το θαυμα ε? κριμα ρε παιδια γτ μερικοι μαντιχωρες περασαν και στοτωσαν κατι λιγα!!

ΠΕΡΑΣΑΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΑΝΤΙΧΩΡΕΣ.
 

DeletedUser3828

Guest
ΜΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΙΝΑΤΟΝ ΝΑ ΧΑΘΕΙ ΠΟΛΗ ΠΑΝΩ ΣΕ ΘΑΥΜΑ,ΟΤΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 25,000 ΔΙΗΡΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 20,000 ΣΤΡΑΤΟ ΣΕ ΚΑΘΕ ΟΠΛΟ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ,ΔΙΠΛΑ-ΔΙΠΛΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΕΙΣ ΔΕΝ ΧΩΡΑΝΕ ΣΤΟ ΝΗΣΙ,ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ,ΔΕΝ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ..........
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ. ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΠΙΚΟΥΣ ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΟΥ ΙΟΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΑΣ. ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΣΧΕΤΟΙ ΚΑΙ ΤΡΕΛΟΙ. ΠΩΣ Ο ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΜΕΣΑ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΤΗΘΕΙ. ΚΙ ΟΜΩΣ ΦΙΛΕ nikpan1975 ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ ΠΑΡΑ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΝΙΚΗΣΑ. Ο ΕΓΩΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΗΘΙΚΗ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ ΑΥΤΟ. ΕΣΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΖΗΣΤΕ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΖΑΛΗ ΤΗΣ ΨΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΣΑΣ. ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ.
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ. ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΠΙΚΟΥΣ ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΟΥ ΙΟΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΑΣ. ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΣΧΕΤΟΙ ΚΑΙ ΤΡΕΛΟΙ. ΠΩΣ Ο ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΜΕΣΑ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΤΗΘΕΙ. ΚΙ ΟΜΩΣ ΦΙΛΕ nikpan1975 ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ ΠΑΡΑ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΝΙΚΗΣΑ. Ο ΕΓΩΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΗΘΙΚΗ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ ΑΥΤΟ. ΕΣΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΖΗΣΤΕ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΖΑΛΗ ΤΗΣ ΨΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΣΑΣ. ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ.
Και εσυ πικο απικο που βασιζεις το οτι φτιαχτηκε στρατος με παρανομα μεσα? η διαχειρηση αφου επιτελεσε σωστα το εργο της μπαναρε τους παικτες με το που εκαναν κατι το παρανομο. Ειτε αυτο ηταν παρανομο λογισμικο ειτε αυτο ηταν δευτερος λογαριασμος ειτε ειτε ειτε... στην ουσια εσυ δεν εμπιστευεσαι τον τροπο με τον οποιο δρα η διαχειρηση και σε αφησε τοσο καιρο αβοηθητο!! αποφασηστε λοιπον ποιον ευνοει η διαχειρηση εμας ή εσας και πειτε μας και εμας να ξερουμε να πραξουμε αναλογως! τελος σε μικροκοσμο και σε παραζαλη δεν ζουμε εμεις αλλα καποιοι αλλοι εδω μεσα που ψαχνουν φθηνες δικαιολογιες για να δικαιολογησουν την ηττα και την λιγοψυχια τους!! ψαξτε τους λογους που χασατε τον κοσμο και αφηστε της δικαιολογιες... ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΣΑΣ!!!!

http://prntscr.com/7jiar ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΑΣ!!!
Υ.Γ. Οι υποστηρηξεις που συγκεντρωθηκαν ηταν απο μη μπαναρισμενους παικτες σχετικε pico apico... γιατι σαν σχετικος που εισαι θα ηξερες οτι ισχυαν τα μπαναρισματα στους παικτες των ΝΙΚΗΤΩΝ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!! Φαντασου κιολας να επαιζαν... ουτε στα πιο τρελα σας ονειρα...οι 25000 διηρεις ειναι πραγματι πολυ μικρος αριθμος σε σχεση με αυτα που θα μαζευονταν!!!(νομιζω οτι εχεις φιλοδωρηθει μια σκαλισμενη στο χερι πυξιδα απο αυτους που ακαταπαυστα ονομαζεις κλεφτες!!)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΜΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΛΕΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΙΚΗ. ΠΑΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΕΔΩ. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΣΟΥ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΑΥΤΟ. ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΡΟΥΝ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΥΚΟΛΟΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ.
 

DeletedUser7695

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΒΑΣΙΚΑ!!!!
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΟΥΤΕ ΠΑΡΑΘΕΣΗ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ,ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ(ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΜΗ).ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΟΤΑΝ http://prntscr.com/7jvau ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕΤΕ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ!

ΟΠΟΤΕ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ....ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!!!!!!(ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ):h:p
 

DeletedUser8837

Guest
παιδια χωρις να θελω να βρισω ή να μαλωσω με καποιον.απλα θα εκφρασω κανονικα την γνωμη μου και θα πω τι πιστευω γενικως για τα θαυματα.συγνωμη που το λεω αλλα τα θαυματα δεν κανουν τον νικητη.ειναι παρα πολυ μεγαλο χασιμο χρονου το να φταιξεις θαυματα για να κερδισεις το παιχνιδι.κανονικα το παιχνιδι θα το κερδισει η συμμαχια που παιζει σωστα,δικαια και με πολλες κατακτησεις το παιχνιδι.αν δεν εστελνα τωρα υλες εγω στα θαυματα θα ειχα αλλα 10 δικαιωματα για πολεις γιατι ουτε κανενας δεν ξερει το ποσο των υλων που εχουμε χαλασει για τα θαυματα.πιστευω πως ο νικητης δεν κρινεται απο τα θαυματα,αλλα νικητης ειναι αυτος που θα μπορεσει να σπασει τα θαυματα!
 

DeletedUser

Guest
pico apico θα με μαθεις πολυ καλα αλλα οχι απο εδω.. μεσα απο το παχνιδι εκει εχει νοημα!

.πιστευω πως ο νικητης δεν κρινεται απο τα θαυματα,αλλα νικητης ειναι αυτος που θα μπορεσει να σπασει τα θαυματα!--> δηλαδη εμεις τι πρεπει να κανουμε τρ που νικησαμε τον κοσμο?? χμμμ ασε με να μαντεψω... μηπως να χτυπιομαστε μεταξυ μας?? η μηπως να πατησουμε ολοι διαγραφη? ας σοβαρευτουμε παιδια... οι κανονες του παιχνιδιου το λενε καθαρα!! οποια συμμαχια ολοκληρωσει 4 θαυματα ανακυρησεται νικητρια συμμαχια! υπαρχει αλλωστε και αναλογο βραβειο...θα μου πειτε οτι ολα αυτα ειναι απλα διακοσμητικα και θα συμφωνησω... αλλα τυπικα ισχυει οτι ΕΜΕΙΣ νικαμε και εσεις χανετε! δεν λεω οτι νικησαμε μια για παντα ή οτι χασατε μια για παντα!!! σας περιμενουμε να μας σπασετε τα θαυματα.... περιμετε μας και εμας ομως γτ τωρα πια δεν εχουμε να ασχοληθουμε με κατι αλλο παρα μονο την επιθεση... αυτοι που ειναι σε μακρινες θαλασσες εχουν την πολυτελεια της ασφαλεις( ενα αποικιακο παει μονο μεχρι 48 ωρες,κριμα) αυτοι ομως που ειναι κοντα μας ας ετοιμαστουν για πολλα ξενυχτια!!! Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!
 

DeletedUser

Guest
salamalekoum ΑΠ΄ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΑΙΟΣ, ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΙΔΡΥΤΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΙΚΤΗΣ ΕΝΟΣ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟΥ, ΑΥΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ.. ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΤΙ.. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΜΗΝ ΞΕΦΕΥΓΩ, Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ, Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΨΩΜΙ ΑΚΟΜΑ... ΤΟ ΟΤΙ "ΤΕΛΕΙΩΣΕ", "ΕΚΛΕΙΣΕ", "ΝΙΚΗΣΑΤΕ" ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ, ΝΕΜΕΝ ΕΙΣΤΕ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ, ΑΛΛΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ, ΑΝ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΑΜΕ ΕΜΕΙΣ.. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.. ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
 

DeletedUser

Guest
Απο το να ριχνεις σποντες καλυτερα θα ηταν να ελεγες κατι ευθεως! αν πιστευεις λοιπον κατι μπορεις να μου κανεις αναφορα... Σε κατι φυσικα που ΕΙΣΑΙ συνηθισμενος... κανεις δεν εχει πει μεχρι στιγμης τουλαχιστον απο την συμμαχια μας οτι εχει τελειωσει ο κοσμος! θα σε παρακαλουσα λοιπον να προσεχεις τι γραφουμε και τι λες.... ο μικροκοσμος και η παραζαλη που ελεγε ο υπερσυμμαχος σου λοιπον ειναι μια πραγματικοτητα για την δικια σας υπερ... καλο βραδυ απο μενα!δεν θα συνεχισω να γραφω στο ποστ εκτος και αν παρουσιαστει κατι εξαιρετικα καλο!!! χαιρετισμους!
ΦΙΛΙΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ!
 

DeletedUser8837

Guest
παιδια δεν χρειαζεται να λογομαχειτε για περιττους λογους.ενα παιχνιδι ειναι.κανενας δεν βγαινει παντα νηκιτης.ολοι χανουμε και κερδιζουμε και μαλιστα με την αξια μας και αδικα καποιες φορες.αλλα μην κανετε σκοπο της ζωης σας το παιχνιδακι χωρις να παρεξηγηθω γιατι εχω φαει ξενιχτια και ξενιχτα εδω μεσα!
 

DeletedUser

Guest
Απο το να ριχνεις σποντες καλυτερα θα ηταν να ελεγες κατι ευθεως! αν πιστευεις λοιπον κατι μπορεις να μου κανεις αναφορα... Σε κατι φυσικα που ΕΙΣΑΙ συνηθισμενος... κανεις δεν εχει πει μεχρι στιγμης τουλαχιστον απο την συμμαχια μας οτι εχει τελειωσει ο κοσμος! θα σε παρακαλουσα λοιπον να προσεχεις τι γραφουμε και τι λες.... ο μικροκοσμος και η παραζαλη που ελεγε ο υπερσυμμαχος σου λοιπον ειναι μια πραγματικοτητα για την δικια σας υπερ... καλο βραδυ απο μενα!δεν θα συνεχισω να γραφω στο ποστ εκτος και αν παρουσιαστει κατι εξαιρετικα καλο!!! χαιρετισμους!
ΦΙΛΙΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ!

ΑΓΓΕΛΕ ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ, ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ.ΑΝΑΦΟΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΘΙΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ, ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ... ΕΓΩ ΠΑΙΖΩ ΓΙΑ ΧΑΒΑΛΕ,ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΜΑΧΕΣ..ΤΟ ΟΤΙ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΤΟ ΛΕΣ.. ΠΡΩΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑΜΕ (ΚΑΛΟΠΡΟΕΡΑΙΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ).. ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΒΡΑΔΥ!

ΥΓ: ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΝΙΚΗΣΑΤΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ "ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ 3-0" Η ΣΤΟ "ΙΟΤ.Α.Δ.Ε.Σ. αισχος" ΚΑΙ ΔΕΣ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΧΕΙ Η ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΤΙ ΝΙΚΗΣΑΤΕ..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3828

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΑΚΤΙΚΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΜΑΧΕΣ ,ΤΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΑΒΑΛΕ,
ΛΟΙΠΟΝ ,ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΙΣΗ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΒΡΗΚΑΝ ΟΙ ''ΚΟΚΚΙΝΟΙ'' ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΑΝΕ ΠΙΟ ΑΝΕΤΑ,ΛΟΓΙΚΟ ,ΟΠΩΣ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ 2 ΑΜΥΝΤΙΚΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙ 4 Η ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΑ ΜΕΓΙΣΤΑ,ΟΠΩΣ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΠΑΛΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΣΕ ΕΠΙΘΕΤΙΚΕΣ.

ΦΙΛΕ PICO ,ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΖΑΛΗ ΟΥΤΕ ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟ,ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΑΡΑ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ.

ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΦΤΑΣΑΜΕ ΕΔΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΘΕΜΙΤΑ ΜΕΣΑ ,ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ,ΟΠΩΣ ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΗΣΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΙΟΙ ΟΙ ΟΠΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ Η ΔΙΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΝΤΑΙ ,ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΟΣΙΕΣ ΜΑΡΙΕΣ,ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΑΝΑΠΟΔΕΙΚΤΟ ΕΙΝΑΙ.

ΚΥΡΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΟΝ,ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ,ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΕΛΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΕΙ , ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΝΕΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή