Συζήτηση για τον κόσμο Omega

DeletedUser

Guest
περι ορεξεως ουδεις λογος φιλε μου

σε πολλους αρεσει η εξεγερση (συμπεριλαμβανομενου και του εαυτου μου)
αλλωστε για να ειμαστε οοοοοοολοι ευχαριστημενοι θα πρεπει να βγει ενας κοσμος με υψηλές ταχυτητες φυσικα που να συμπεριλαμβανει και τους 2 τροπους κατακτησης...πραγμα ανεφικτο,ασε που πιστευω οτι και ετσι να γινει παλι θα γρινιαξουν καποιοι επειδη θα ειναι και οι 2 τροποι κατακτησης μαζι.
:d:p:p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
OK περιμενα πως και πως εναν νεο κοσμο αν και δν εχω παιξει ΠΟΤΕ με εξεγερση δν παραπονιέμαι ειναι γρηγορος και εχει κ αρτεμης...
 

DeletedUser

Guest
στιλε ομαδα σε μενα και θα τα καταφερουμε
[8ea]Τελευταία προειδοποίηση για παράβαση κανόνων του φόρουμ. Το διπλοποστάρισμα δεν επιτρέπεται. Παρακαλώ να διαβάσετε τους Κανόνες του φόρουμ.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παίδες μια ερώτηση γιατί στο νησί είναι νύχτα ενώ μέσα στην πόλη είναι μέρα πρέπει να το κάνετε όπως και παλιά
 

DeletedUser14380

Guest
Λοιπόν παιδιά για εμένα ο Ωμέγα είναι από τους καλύτερους κόσμους! Έχει πολύ καλή ταχύτητα,τα κτήρια πάνε 45,35 είναι εξέγερσης και για μένα η εξέγερση είναι αυτή που μετράει! Η πολιορκία δεν με ελκύει και σταμάτησα να παίζω με αυτό το σύστημα! Έτσι και αλλιώς βγήκε ο Αθήνα για αυτούς που θέλουν πολιορκία!Ας μη τα θέλουμε όλα δικά μας!
 
Κορυφή