3 χρονια GammΑΕΤΟΙ.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2573
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8285

Guest
Καταπληκτική δουλειά παιδιά εύγε απλά σας υποκλίνομαι...
Μπορεί να έχω σταματήσει να παίζω το games αλλά σας παρακολουθώ από τα stas και από το forum του games..
Τα εφέ είναι φοβερά μετά από το 6:40 φοβερές εικόνες και ωραία χρώματα..
Όμως αυτό που με πείραξε (λίγο) ήταν στο 2:57 όταν αναφέρεστε στους εχθρούς σας που επιλέξατε πρώτους τους Σπαρτιάτες ή ακόμα να μπήκε τυχαία η θέση...
Συνεχίστε έτσι μάγκες δυνατά....
 

DeletedUser2573

Guest
που εισαι ζορζζζζζζζζζζ.να σε καλα ρε φιλε.
τωρα για τους σπαρτιατες εκατσε να μπει πρωτο.αλλα και απο την αλλη δεν επεσε και πολυ εξω.εχουν βγαλει γλωσσα τα φιλαρακια σου και θα εχουμε γλεντια.εχετε κανα 2 καλα παιδια απο εκει αλλα εχετε και κατι μπουρμπουλιθρες.... για πολυ γελιο ρε φιλε.
χαχαχαχαχαχχαχαχα

Υ.Γ ντιμακο το εχω ξανα πει.το μοτιβο της συμμαχιας ειναι καθαρα απο τους 3 λαλουν.με λιγα λογια ..... δικος σου.γιαυτο σε λεμε δασκαλο.αν και κατι γατακια μας εβαλαν χερι .τους χαλασε λεει που τους ειπαμε διαπλεκομενους :)
 

DeletedUser

Guest
Τα συγχαρητήρια μου γατάκι..
Το πήγες από εδώ, το έφερες από εκεί..
Με κατάφερες..
Θα σου κάνω λοιπόν την τιμή να ασχοληθώ για λίγο μαζί σου μπας και αποκτήσει ξανά νόημα η ζωή σου!

Στο έχω ξαναπεί και στο παρελθόν .. Μην μιλάς..
Δεν με ακούς!
Συνεχίζεις να εκτίθεσαι!

Ας πάρουμε λοιπόν τα πράγματα από την αρχή!

Λες

Πριν από περίπου τρία χρονιά μια μικρή παρέα αποφασίζει να ιδρύσει μια συμμαχία.
Δεν το αμφισβητεί κανείς!

Μοναδικός σκοπός η επιβίωση.
Λογικό μου ακούγεται.
Όταν δεν έχεις όραμα για κάτι μεγαλύτερο απλά προσπαθείς να επιβιώσεις.

Στην προσπάθεια μας αυτή , η συμπόρευση με τους παγκρήτιους ήτανε μονόδρομος.
Ο κόσμος το έχει τούμπανο και εμείς κρυφό καμάρι..
Όταν προσπαθείς να επιβιώσεις έτσι γίνετε συνήθως.. παρασιτείς σε βάρος άλλων.

Η συμβίωση μαζί τους δεν κράτησε πολύ.
Βέβαια.. αφού σας μάθανε το παιχνίδι και σας βοηθήσανε.. σηκώσατε και κεφάλι.

Οι καρέκλες.. λίγες , οι μνηστήρες πολλοί.
Αχουτο.. δεν φτάνει που δεν μπορούσατε να επιβιώσετε.. θέλατε και καρέκλες..
Η αχαριστία σε όλο της το μεγαλείο.

Η αναζήτηση αξιοκρατικών αντιλήψεων μας οδήγησε στο πέρασμα πολλών συμμαχιών.
Ποια αναζήτηση; Χαχαχα
Από πότε το να θέλει ο ανάπηρος να ηγηθεί στο στράτευμα είναι αξιοκρατική αντίληψη;
ΤΥΧΟΔΙΩΚΤΙΣΜΟΣ είναι η λέξη που ψάχνεις.. και το ΚΑΙΡΟΣΚΟΠΟΣ καλή είναι..
Αυτός είναι ο λόγος που αλλάξατε πολλές συμμαχίες..
Θέλατε από το μηδέν να γίνετε ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ.

Αποτέλεσμα;;; μηδέν.
Σε καταλάβανε τι ρόλο βαράς και σου δώσανε πόδι..

Ώσπου έφτασε η ώρα της υπέρβασης.
Τι μου λες!

7 τρελόπαιδα πήραν την απόφαση…
Το σκεφτήκατε καλά;

να τα βάλουνε με όλους.
Χαχαχαχαχα
Χαχαχαχα
Το άλλο με τον τοτό το ξέρεις;

Έφτασε η ώρα
Του Νίκου Βαλαώρα;

Των gammΑετών
Τρέμε κόσμε GAMMA

Την κίνηση αυτή αποφάσισαν να ακολουθήσουν και πόλοι φίλοι μας.
Τέτοια κίνηση μια φορά στα 100 χρόνια γίνετε.. δεν την χάνεις..

ΤΙΤΑΝΕΣ-ΕΛ
-35 ΜΚ-
-ΕΛ-
-SARISSA-
Και αρκετά παιδιά από μικρές συμμαχίες.
Καλά μιλάμε η κίνηση του αιώνα..
Όλος ο Gamma ήρθε μαζί σας..
καλά..
ποιος έμεινε να πολεμήσετε;
Πριν λίγο δεν είπες ότι αποφασίσατε να τα βάλετε με όλους!

Το αποτέλεσμα;
Μηδέν;

τρομακτικό.
Ποιος είδε τους ΑΕΤΟΥΣ και δεν τους φοβήθηκε!

Έλα ρε είχε και θύματα;
Όλος ο κόσμος Gamma να υποθέσω!
Για πες!

ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ
-ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ-
Και πάνω από όλα.. ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΙ - απαραδεκτοι
Αυτά ήτανε όλα και όλα τα θύματα;
είπα και εγώ..

Οι θάλασσες έπεφταν μια – μια
Θα ζαλιστήκανε φαίνεται..
Άμα αρχίσεις το μπλα – μπλα.. δεν παίζεσαι..
Είσαι μεγάλη ζαλάδα φίλε!

Και όσοι δεν μας σεβάστηκαν σαν φίλους..
Τους αναγκάσαμε να το κάνουνε ως εχθροί..
Όχι και όλοι.. όχι και όλοι..
Μην φουσκώνεις σαν παγώνι..

Και συνεχίζουμε!!!
Καλή συνέχεια..
πρόσεξε μόνο μην χτυπήσεις στο κομοδίνο και ξυπνήσεις!


Βρε γατάκι..
Πάλι έπιασες στο στόμα σου τους ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ

Μετά από τρία χρόνια παιχνιδιού μετά βίας καταφέρατε να φτάσετε τέταρτοι ως επιτιθέμενοι και εύδρομοι ως αμυνόμενοι..
Μήπως μπερδεύεσαι;
Τολμάς να αναφέρεις την πρώτη επιτιθέμενη , την πρώτη αμυνόμενη, την πρώτη σε πόντους, την πρώτη σε θαύματα και νικήτρια αυτού του κόσμου συμμαχία, ως θύμα σου.
Μήπως σε πείραξε το μπουκαλάκι που φιγουράρει δίπλα στο λαπιτόπι μέσα στο ψυγείο;

Να σου θυμίσω μερικά πραγματάκια γιατί ξεχνάς εύκολα..

Τον Φεβρουάριο είχαμε κάνει μια κουβέντα και είχες παραδεχτεί ότι
N3FHQEq.png


Στην συνέχεια μου είπες και μπράβο..

31ae57c92b7d4f8582d084b.png


Να σου θυμίσω ότι μέχρι τότε ουδέποτε είχαμε ασχοληθεί σοβαρά μαζί σας..
Με τους ανενεργούς και διάφορους λογαριασμούς που περάσανε στα χέρια σας..
Tο παραδέχτηκες και αυτό..
καταφέρατε να γράψετε (ουσιαστικά χωρίς μάχη) 103 χαρισμένες πόλεις..
εμείς είχαμε πάρει από εσάς μόνο 26

0698186c52ec414d937749c.png


Σήμερα..
λίγους μήνες μετά η διαφορά μας είναι..

594fd970ffdc45909952daf.png


Σε μια εβδομάδα σας πήραμε 70 πόλεις..
Για θύμισε μου Ποιος ακριβώς είναι το θύμα;

xzok9pS.png


Τα όργανα δεν αρχίσανε ακόμη..
Περίμενε να ξεμπερδέψουμε με τους αρχικούς μας στόχους και μετά θα είμαστε όλοι δικοί σου..
Γατάκι!

Υ.Γ. τα συγχαρητήρια μου πάντως για το βίντεο.. μόνο και μόνο για την προσπάθεια σου να μας συκοφαντήσεις μετά μουσικής και εικόνας.. σου βάζω 10΄
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Καλά σκύλε το ξεφτύλισες και ψόφησε. Αρκετά τραβηγμένα όλα αυτά. Ένα βιντεάκι κάνανε τα παιδιά, γράψανε ότι γράψανε, (δεν μπόρεσα να το δω όλο γιατί μου κολλούσε) από κει και πέρα ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράσει την άποψή του. Και νομίζω ότι δεν ήταν οι Ελευσις ο βασικός αντίπαλος των Αετών για να εγείρει τόσο την αντίδρασή του. Βέβαια δεν ξέρω τι προηγούμενα μπορεί να έχετε, αλλά εντάξει τραβηγμένη η αντίδρασή σου.
Για μένα, Μιχάλη καλά κάνατε και βγάλατε το βιντεάκι. Ο καθένας καλό είναι να εκφράζει τη γνώμη του, σεβαστό. Δε σημαίνει ότι πρέπει να συμφωνούμε, αλλά αν συμφωνούσαμε και σε όλα θα ήταν ανιαρή η ζωή.
 

DeletedUser2573

Guest
βρε καλως το παλουκαρι μου.

τι εγινε ρε πεκινουα.εχει απεργια το ΕΚΑΒ και εσκασες μυτι στο φορουμ :)

μια και μου κανεις την τιμη θα βαλω τα καλα μου,μπορει να μην εχω σαν το δικο σου οπισθοκουμποτο πουκαμισακι αλλα κατι θα βρω.

για παμε ενα ενα.

6ae3fb96da7045f0b663a83.png


γιατι ρε σκυλακο.που ξερεις μπορει να ειναι ψεμα και αυτο.για ψαξε το λιγο .

ae85b9c078e54241ad05fed.png


ναι σκυλακο μου δεν ειχαμε ποτε οραμα να φτασουμε ως εδω.βλεπεις εμεις δεν το παιξαμε ιζνογκουντ να παρουμε την θεσει του χαλιφη.

0aa3f21453474674a4d86b6.png


φιαξαμε μια συμμαχια απο το μηδεν και ειπαμε οτι οπου φτασουμε καλο.δεν πηραμε μαγαζακι γωνια .το φιαξαμε απο την αρχη νουμπαδακο.

95d0439dcbce4fb2b59d644.png


εσυ μπηκες κοντα 3 μηνες μετα στην συμμαχια και εφαγες το φιλαρακι μου τον Ιωνα.

8e9b444755ba47568657847.png


290f3290ddd5442a9b6a5d9.png


ρε γιατι εισαι ραν ταν πλαν.ειπε κανεις οτι δεν ημασταν με τους παγκρητιους.μηπως το εμαθες εσυ τωρα και νομιζεις οτι ηταν μυστικο ???
τωρα κατα ποσο παρασιτουσαμε ασε να το πουν αυτοι.αν δεν ειμασταν εμεις στην 56 θα την ειχαν χασει απο τον πρωτο μηνα του παιχνιδιου .

cc012a458f8d40a8b7da21d.png


χαχαχχαχα εδω γελανε.ρε κουταβακι απο αμυνα σε αμυνα μας ειχαν.μια θαλασσα μονοι μας την κραταγαμε.ακομα τους περιμενουμε να κατεβουν ολοι οι παιχταραδες να φανε τους ΕΛ.τοτε οι ΕΛ την ειχαν την θαλασσα.ηταν τοοοοοοσοοοοοοοο μαγκες που ειχαν κατσει στην 55 και κανανε τους κουφους.μονο ο panos panos παλεψε τοτε.γιαυτο λεμε οτι μαθαμε 2-3 πραγματακια απο αυτον.αλλα παντα μιλαμε για ΑΜΥΝΕΣ.
τωρα για το κεφαλι που λες ,παντα πανω το ειχαμε.ποτε δεν μας επεσε ;)
και για την ιστορια μαθε οτι τους βαρεσαμε μετα απο 5 μηνες.πρωτα μας εκαναν 2 λαμογιες.στην τριτη τους πηραμε ....σβαρνα.

896df19924324f94a46d724.png


οι 3 απο τους 7 ειχαμε καρεκλες.απλα τα λαμογια οτι και να λεγαμε μας καπελωναν.εσυ δεν ειπες κατι για οραμα ?
ε εφτασε η ωρα και για μας.αποφασισε .φασκεις και αντιφασκεις.
α για να μην ξεχασω μια και το ποστ το πας ποιο πολυ σε μενα,εγω οχι μονο ειχα καλη καρεκλα αλλα οταν ειπα οτι θα φυγω μου εδιναν πολυθρονα.ηταν αργα ομως τοτε. ;)

8880581be1a24071b8ce28a.png


εδω δες ποσο φελος εισαι.αυτος ο αναπηρος που λες εχει φτασει μια συμμαχια δικια του απο το μηδεν να ειναι νουμερο 2.
εχει φτασει να ειναι σαν ιδρυτης ο ποιο πετυχημενος.εσυ δεν εισαι ιδρυτης νουμπα.στο ειπα και ποιο πανω.
εχει φτασει να εχει τις ποιο πολλες κατακτησεις σε ολο τον κοσμο γαμμα.
2 συμμαχιες αλλαξαμε.3 λαλουν(που πηγε πολυ καλα αλλα καναμε το λαθος και μπηκαμε στους G.AMA.W) ΚΑΙ μετα στους G.AMA.W.
αλλοι και αυτοι.μας μαθαν το παιχνιδι.ρε ποσοι χαζοι ειστε ωρες ωρες.
μας μαθαν το παιχνιδι οι κρητικοι......που τους λετε πεθαμενουν
μας μαθαν το παιχνιδι οι G.AMA.W ....... που ειναι ολοι τωρα υπερ αναπαυσεως.
ολοι μας εμαθαν το παιχνιδι και στο τελος μας λετε και αμπαλους.
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ ρε εχετε πολυ πλακα.
"Θέλατε από το μηδέν να γίνετε ΜΑΓΚΕΣ." και το καταφεραμε κουταβακι.

cc5dd13bd8224235944f86f.png


παλι εδω εισαι βλακακος.απο ολους εφυγα δεν με φυγανε.
οπως λεει και μια ψυχη "αρες μαρες κουκουναρες"

2cc3a6105ce74530a2aa6bf.png


παντα οτι κανουμε το εχουμε σκεφτει πολυ καλα κεφτεδακο.γιαυτο εχουμε φτασει ως εδω.

78cae7d6565a4d118595958.png


ξερω το αλλο που σου ειπα με την αρκουδα.ακομα μου στελνουν μνμ παιδια για την αρκουδα και τις παστιλιες.εχουν πεθανει στο γελιο με τα χαλια σου.
τοσα σου εχω πει ρε νουμπαδακο και ακομα με τσιγκλας.λιγο εγωισμο δεν εχεις να λουφαξεις ?


de440a81654a4c0bb91fbef.png


ακομα στον Βαλαωρα εισαι ρε μητσιμπονα ?
ξυπνα ρεεεεεεεεεε .στην εποχη του μεσσι και του ροναλντο ειμαστε χαχαχαχαχαχ
ξεχασες να μου πεις και το εμπαινε γιουτσοοοοοοοο
κατι πηρε το αυτι μου για τον δομαζο .αμα μαθω και αλλα θα σου πω.χαχαχαχαχχαχαχαχα φελε.

33ea0cdc769e451687493e3.png


αμα ειχες @@ να επερνες και εσυ 7 ατομα και να εκανες τον μαγκα.με ξενα κολυβα κανεις μαγκιες νουμπα.μαγαζακι γωνια εκλεψες.(αχ ρε Ιωνα)

74f1eaa76875434ba1fbb8b.png


ηρθαν μονο οι φιλοι μας.οχι μπατε σκυλοι αλεστε σαν και εσας.
εχουμε εσας ,εχουμε τους σπαρτιατες και τα κρι κρι.πανω απο το 60% του γαμμα κοσμου.
μια χαρα ειναι.

485b7114a2b24f93bc0d8fc.png


ρωτα τους παιχτες σου και τους φιλους σου.αυτοι μας μαθαν καλα ;)

74fb5b2e548f47a787f19ce.png


λιγα ειναι ?τι θες ρε παιχτουρα.να βαραμε και τους συμμαχους μας για να κανεις εσυ γουστα ?
χαχαχαχχα δεν πας καλα σκυλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

c883e76d1d0c4cbc973b0c2.png


μπορει να πεσαν απο τα γελια οταν ειδαν τα στατς σου.εχεις περγαμηνες μεγαλες τρομαρα σου !!!

τωρα ζαλαδα ειμαι εγω ή εσυ που με εχεις και σου απανταω ενα ενα τις παπαρ....ουνες που γραφεις.
καλα ρε παιδακι ,δεν μπορεις να φιαξεις ενα σοβαρο ποστ ?να πεις 5 κουβεντες με σωστο τροπο?
ασ το.καταλαβα.ΔΕΝ ΠΟΡΕΙΣ :)
αλλη φορα θα σου δινω και 3 απαντησεις.θα σου τσεκαρω την σωστη μη φοβασαι.

7854ccd695d5487d8d65cc8.png


εδω εχεις δικιο.με εσας εχουμε λιγο δουλιτσα ακομα.βλεπεις εσυ εισαι πανω στο βουνο ειπαμε.δεν εισαι μεσα στις μαχες.πρεπει να παρω
F-16 για να σε γλεντησω.

ce170ae4b4ae4cdba19f9cf.png


αυτο το φοβαμαι.οχι μην ξυπνησω.μην χτυπησω και πεσω στα χερια σου φοβαμαι.καλυτερα να πεθανω σπιτι μου παρα να με πας εσυ ;)

c1336a2c1a8740d08fdc2b6.png


το βιντακι ηταν για μας ιζνογκουντ.οχι για σας.στα παπακια μας οι ελευσις.

δες ποσο νουμπας εισαι.το λες και το ξανα λες γιατι δεν ξερεις.

εχετε Μ.Ο 508.783 επιθετικα ανα παιχτη και
εχουμε Μ.Ο 622.083 επιθετικα ανα παχτη.
αρα σε εχω απο κατω νουμπα.

εχετε Μ.Ο 635784 αμυντικα ανα παιχτη και
εχουμε Μ.Ο 371958 αμυντικα ανα παιχτη.

δλδ εχετε φαει τις διπλες φαπες απο εμας.

13f72800719e46d6a5d7a60.png


ακομα απο κατω σας εχουμε.φαντασου.το εγραψα και σε αλλο ποστ.τις πολεις τις αφησαμε ,γιατι ετσι επρεπε.
τωρα αν εσυ θες να πεις σε οσους διαβασουν ολο αυτο το ποστ.οτι πηρατε 70 πολεις ενεργου με αμυνες μεσα σε μια βδομαδα ,σε ενα κοσμο τοσο παλιο απλα θα μου κανεις καλο.θα καταλαβουν ολοι ποσο ντολμας εισαι.

c6b597250db84ac2b35dfdc.png


αυτο κανουμε και εμεις.πρωτα η δουλεια και μετα η διασκεδαση.
στο ξανα ειπα και ποιο πανω.το βιντεακι ηταν καθαρα για μας και για τους φιλους μας.εσυ και που εγραψες κακο σε σενα εκανες.

Υ.Γ φιλε gogo να σε καλα.για μας μετραει που καποιος απο σας εβαλε λιγο χερι στον τρελο της ομαδα σας.
ξερω οτι εχω πεσει πολυ χαμηλα που απαντησα σε ολα αυτα.ξερω οτι αν καποιος μπει στο τρυπακι να τα διαβασει θα βαρεθει.
ζηταω συγνωμη απο ολους σας.δεν θα ξανα γινει.

Υ.Γ2 σκυλε μια που εισαι καλος στο να κλεβεις βιντεακια απο παιχνιδια και να τα πλασαρεις σαν δικας σας ,σου εχω και ενα καλο.
εχει βγει το καινουργιο με τον μπομπ τον σφουγγαρακι.πιστευω οτι ειναι οτι πρεπει για σενα.σου δινω και τον χαρακτηρα που θα κανεις εσυ !!!! τον ξερεις τον μποπμ ή ειναι σαν τον βαλαωρα και εδω και την βγαζεις με την ΚΑΝΤΙ-ΚΑΝΤΙ :)

10e8b4df733b49bfa74f80b.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest


φιαξαμε μια συμμαχια απο το μηδεν και ειπαμε οτι οπου φτασουμε καλο.δεν πηραμε μαγαζακι γωνια .το φιαξαμε απο την αρχη νουμπαδακο.



Ξέρεις γιατί πάντα θα είμαι κατά πολύ ανώτερος σου Νουμπαδάκο;

Επειδή το μαγαζί γωνιά όπως λες το ανέλαβα όταν αρχηγοί και υπαρχηγοί το βάλανε στα πόδια.
(ανέλαβα την συμμαχία την ώρα που το πλοίο βούλιαζε και όχι μόνο το κράτησα στην επιφάνεια..
το εκτόξευσα στην κορυφή)

Επειδή κράτησα μια συμμαχία με μια χούφτα μικρούς και άπειρους παίχτες.
(οι μεγάλοι μας παίχτες όπως πολύ καλά θα ξέρεις το βάλανε στα πόδια.)

Επειδή κατέκτησα τον κόσμο.
(το ξέρω σε τσούζει.. θα ήθελες να το έχεις κάνει εσύ)

Σε αντίθεση με εσένα λοιπόν…
Εγώ έφτιαξα μια συμμαχία.. η οποία έπαιξε και συνεχίζει να παίζει ομαδικά. Σε όλα της τα επίπεδα.
Πίστεψα στους μικρούς παίχτες και τους έδωσα το κίνητρο να παίξουνε ομαδικά και να ανέβουνε στην κορυφή, αφανίζοντας πολλούς μεγάλους παίχτες σαν και εσένα στην πορεία τους..

Εσύ έφτιαξες μια συμμαχίας..
η οποία αποτελείτε από μεγάλους παίχτες, αντίθετων συμμαχιών, οι οποίοι αντί να χτυπήθουνε μεταξύ τους (κιοτήδες) και να διεκδικήσουνε την κυριότητα της θάλασσας για λογαριασμό της συμμαχίας τους , διαλέξανε τον εύκολο δρόμο..
Το βάλανε στα πόδια (εγκαταλείποντας της αρχική τους ομάδα),
συνενωθήκανε μεταξύ τους σε μια νέα συμμαχία και αρχίσανε να τρώνε τους μικρότερους παίχτες της θάλασσας που μέχρι χτες τους είχανε υπό την προστασία τους, μιας και οι περισσότεροι ήτανε διοικητές στην παλιά συμμαχία τους

Όλοι μας λοιπόν καταλαβαίνουμε ότι ένα τσούρμο ''μεγάλων παιχτών'' είναι πολύ εύκολο να επικρατήσει σε μια θάλασσα γεμάτη νουμπάδες..
Όχι πάντα όμως..
Πίστεψε με.. εάν βρισκόμουνα στην θάλασσα σου.. θα είχα καταφέρει να οργανώσω όλα αυτά τα παιδάκια που γλένταγες τόσο καιρό .. και σε πολύ μικρό σχετικά διάστημα.. θα σας είχανε κάνει να τρέχετε σαν λαγοί..

Εγώ φίλε μου ανήκω στην κατηγορία των Ηγετών.
Εσύ ανήκεις στην κατηγορία των Παιχτών.

Μπορώ να συγκριθώ με τον croux , με τον Gogo , με τον 2001, με τον Sarissa και με πολλούς άλλους.. αλλά σίγουρα όχι μαζί σου.

Στην κατηγορία σου το μοναδικό κριτήριο είναι η ανάπτυξη.
Στην δικιά μου κατηγορία είναι όλα τα αλλά.

Εσένα το μόνο που σε ενδιαφέρει και ξέρεις να κάνεις καλά.. είναι να αναπτύσσεσαι..
Όταν το καθήκον σε καλούσε να υπερασπιστείς και να τιμήσεις μια σημαία το έβαζες πάντα στα πόδια. (όπως και πολλά φιλαράκια σου)
Είσαι Άτομο το οποίο πέρα από την ανάπτυξη του την προσωπική δεν βάζει τίποτα άλλο..
Συγνώμη αλλά ηγέτη δεν σε λέω.
Ούτε καν καλό παίχτη.

Καμένο μπορώ να σε πω και άρρωστο.
Περαστικά!

xzok9pS.png
 

DeletedUser

Guest
Καλά σκύλε το ξεφτύλισες και ψόφησε. Αρκετά τραβηγμένα όλα αυτά. Ένα βιντεάκι κάνανε τα παιδιά, γράψανε ότι γράψανε, (δεν μπόρεσα να το δω όλο γιατί μου κολλούσε) από κει και πέρα ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράσει την άποψή του. Και νομίζω ότι δεν ήταν οι Ελευσις ο βασικός αντίπαλος των Αετών για να εγείρει τόσο την αντίδρασή του. Βέβαια δεν ξέρω τι προηγούμενα μπορεί να έχετε, αλλά εντάξει τραβηγμένη η αντίδρασή σου.
Για μένα, Μιχάλη καλά κάνατε και βγάλατε το βιντεάκι. Ο καθένας καλό είναι να εκφράζει τη γνώμη του, σεβαστό. Δε σημαίνει ότι πρέπει να συμφωνούμε, αλλά αν συμφωνούσαμε και σε όλα θα ήταν ανιαρή η ζωή.

Φίλε Gogo θα συμφωνήσω μαζί σου ότι καλός κάνανε και φτιάξανε το βίντεο τα παιδιά (εξέφρασα άλλωστε τα συγχαρητήρια μου και εκτός αυτού το βαθμολόγησα και με 10’)
Από εκεί και πέρα όμως δεν μπορούσα να μην απαντήσω στον αγαπητό φίλο μας Μιχάλη.
Όπως είπες και εσύ δεν ήτανε οι ΕΛΕΥΣΙΣ ο βασικός αντίπαλος των ΑΕΤΩΝ.

Το ότι για ακόμη μια φορά προσπαθεί ο Μιχαλάκης να μας πείσει ότι μας έχει κατατροπώσει.. συγνώμη αλλά δεν το δέχομαι.
Στην πραγματικότητα, όπως είπες και εσύ, δεν ήμασταν ποτέ αντίπαλοι μιας και δεν συνορεύαμε πουθενά.
Τώρα εάν οι 100 πόλεις που υπήρχανε κάπου στο πουθενά και μετά την απόφαση της συμμαχίας να τις εγκαταλείψει περάσανε στην ιδιοκτησία των ΑΕΤΩΝ μαρτυρεί μια μεγάλη μάχη ανάμεσα στις συμμαχίες μας τότε εντάξει μπορεί και να κάνω λάθος.

Δυστυχώς ο συγκεκριμένος φίλος εδώ και κάμποσους μήνες γράφει συνεχώς διάφορα εναντίων των ΕΛΕΥΣΙΣ και εμένα προσωπικά.

Έφτασε στο σημείο να έχει ζαλίσει με προσωπικά μηνύματα πολλούς παίχτες μου ουσιαστικά χωρίς λόγο.

Τον έχω προκαλέσει πολλές φορές να μας αποδείξει με πράξεις τα όσα απειλεί..
Δυστυχώς έχουμε μείνει ακόμη στα λόγια.

Ο κόσμος κλείνει και ο κάθε πικραμένος προσπαθεί να αποδείξει ότι..
ΕΕΕΕΕΕ ήμουνα και εγώ εκεί!

Μιχαλάκη.. η ιστορία έγραψε και εσένα σε έχει στην απέξω!
 

DeletedUser

Guest
ΣΚΥΛΟΣ:
ΕΓΩ θα είμαι,ΕΓΩ ανέλαβα, ΕΓΩ κράτησα,ΕΓΩ ΚΑΤΕΚΤΗΣΑ,ΕΓΩ έφτιαξα,συγκριθώ,δικιά μου,ΕΓΩ βρισκόμουνα,ΕΓΩ το εκτόξευσα.

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΚΥΛΑΚΙ. ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΝΟ ΣΟΥ? ΕΕΕ ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ ΚΑΛΗ ΕΣΥ. ΑΔΙΚΗΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ. ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΓΑΠ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙΣ.

ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΑΣ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΤΟ ΒΑΛΑΝ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ? ΜΗΠΩΣ ..ΛΕΩ ΕΓΩ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΣΕ ΑΝΤΕΧΑΝ?

ΛΕΣ :
Πίστεψα στους μικρούς παίχτες και τους έδωσα το κίνητρο να παίξουνε ομαδικά και να ανέβουνε στην κορυφή,

ΟΧΙ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΡΥΒΕΣΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΣΟΥ.ΒΡΗΚΕΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΕ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΠΟΥ ΕΠΕΦΤΕ ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΔΕΙΝΕΣ ΛΟΓΑΡΓΙΑΣΜΟΥΣ, ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΕΣ ΨΗΛΛΛΛΛΛΛΛΑ ΣΤΟΝ ΧΑΡΤΗ.

ΛΕΣ:
Επειδή κατέκτησα τον κόσμο.
ΣΤΟ ΞΑΝΑΠΑ... ΒΙΑΖΕΣΕ ΒΙΑΖΕΣΕ... ΟΠΟΙΟΣ ΤΡΕΧΕΙ ΣΚΟΝΤΑΦΤΕΙ.

ΛΕΣ:
Πίστεψε με.. εάν βρισκόμουνα στην θάλασσα σου..
ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ? ΕΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ. Α ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟ ΧΩΜΕΝΟΣ ΒΑΘΕΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΑΠΑΤΗΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΟΥ ΘΙΒΕΤ. ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΝΕΙΣ ΤΩΡΑ!!

ΛΕΣ:
Εγώ φίλε μου ανήκω στην κατηγορία των Ηγετών.
Η ΚΑΡΕΚΛ (-ΓΚΛ-)ΙΤΣΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥΠΟΥΛΕΝΙΟ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙ?

ΡΕ ΣΚΥΛΑΚΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΓΙΑΣΜΟΥΣ ΕΣΥ ΤΟΥΣ ΠΑΙΖΕΙΣ? ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ.
ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΕΓΩΙΣΜΟΣ ΣΚΥΛΑΚΙ.
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΣΑΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟ ΕΒΑΛΑΝ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ . . .

ΛΕΣ:
Τώρα εάν οι 100 πόλεις που υπήρχανε κάπου στο πουθενά και μετά την απόφαση της συμμαχίας να τις εγκαταλείψει περάσανε στην ιδιοκτησία των ΑΕΤΩΝ μαρτυρεί μια μεγάλη μάχη ανάμεσα στις συμμαχίες μας τότε εντάξει μπορεί και να κάνω λάθος.
ΠΑΛΙ ΤΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ. ΟΙ 100 ΠΟΛΕΙΣ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΤΟΤΕ ΣΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΙΣ ΑΦΗΣΑΤΕ ΟΠΩΣ ΛΕΣ , ΑΛΛΑ ΟΙ 70 ΤΟΥ ΛΥΚΑΩΝ ΠΟΥ ΠΗΡΑΤΕ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΜΑΣ ΔΩΣΑΤΕ ΜΑΧΕΣ? ΒΡΕ... ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΤΙ ΛΕΣ.


ΥΓ: ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΚΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΙΑ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ.

ΥΓ2: ΓΑΤΑΚΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΕ ΑΦΗΣΕ ΣΤΗΝ ΑΠ ΕΞΩ, ΘΑ ΣΕ ΜΑΖΕΨΩ ΕΓΩ ΦΙΛΑΡΑΚΙ. ΒΑΛΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ , ΤΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ, ΤΗΝ ΚΑΥΣΙΜΗ ΥΛΗ , ΞΕΚΙΝΑ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΕ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΚΥΛΟΥΣ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
σκυλακο.στο εγραψα.δεν θα ξανα πεσω τοσο χαμηλα με σενα.
2 λογακια και καλα.

εισαι σε καλο δρομο

e300e513b2714f818d015d5.png


λες :

3339f1b250d146d8b09087f.png


παρτα να μην στα χρωσταω Ηγετη.

68160e50cf8b40858183688.png


65d8199c8db9400b9ad3f37.png


τα φαντασματα ?
ετσι δεν λες ρε μπαρμπαμπριλιο τοσο καιρο.οτι βαραμε μονο φαντασματα ?

παλι ξεχνας τι λες και γινεσαι ρομπα.

ο κοσμος ακομα γραφει την ιστορια του.
θες,δεν θες εγω θα ειμαι μεσα και πρωτος πρωτος.

μακαρι να σε ειχα εδω κατω.δεν σου λεω τιποτα αλλο.εκει τωρα κατσε να με βλεπεις.
 

DeletedUser

Guest
σκυλακο.στο εγραψα.δεν θα ξανα πεσω τοσο χαμηλα με σενα.
2 λογακια και καλα.

εισαι σε καλο δρομο


Ο κάθε ένας έχει χαράξει την διαδρομή του..
Ας δούμε μερικές στιγμές από τον δικό σου δρόμο..
Ιστορικές στιγμές από την διαδρομή ενός μεγάλου παίχτη..


licIrEo.png


MlANpS9.png


88f53ba8b63e461cbed1f32.png


0bb2e564879e4be3a54140d.png


1YBykgt.png


14657e6201f4426797c5de1.png


XC4ryNz.png


6xJmoNQ.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
χαχαχαχαχαχα καλοοοοοοοοοο :)
για πρωτη φορα μετα απο καιρο ειδα ενα ποστ δικο σου που μου αρεσε και γελασα.
μου κανεις ωραια πασα για να σου φιαξω κατι καλο.
φετααααααααααα σκυλακο.

χαχαχαχαχαχαχ σκυλοσαυρος
χαχαχαχαχχαχα
 

DeletedUser9087

Guest
:d:d..XAXAXAXA.. ρε μαγκες εχω ριξει απιστευτο γελιο , να στε καλα.......
διαβασα σχεδον ολα τα ποστ με μεγαλη προσοχη......
διεκρινα μια εμπαθεια των ελευσις προς τους αετους........
και πραγματικα ακομα δεν εχω καταλαβει γιατι....
να κανω 2-3 επισημανσεις εκει που αναφερεστε στις αλλαγες συμμαχιων και ως προς τις καρεκλες...
στους 3 λαλουν δεν ηρθανε τα παιδια των μετεπειτα αετων , ολοι μαζι φτιαξαμε την συμμαχια και μετα απο ψηφοφορια
βγηκανε οι ιδρυτες εκτος του σκαλο που του δοθηκε τιμητικα......οι αλλοι 2 βγηκανε μετα απο ψηφοφορια και μετα απο
προσωπικη συζητηση με τον μιχαλη , εγω ηθελα το μιχαλη , αυτος εμενανε καταληξαμε μετεπειτα.....αυτο ως προς την α ' καρεκλα.........ο μιχαλης δεν την δεχτηκε ......
παμε στην ιστορια με τους παγκρητιους αετους......εκει εχανε η μανα το παιδι και το παιδι την μανα ......για τα σημερινα δεδομενα τεραστια συμμαχια και εκει ιδρυτης......
και εδω στους αετους μετα απο διαλυμενη κατασταση στο απροχωρητο , ξαναξεκινησαν τα παιδια σχεδον απο το μηδεν.....
3 φορα ιδρυτης.......
να συνεχισω σκυλε ??????
παμε και λιγο στους γαμαω......λάθος επιλογη αρκετων παιδιων αλλα μιλαμε για ενωση 2 συμμαχιων ......οχι για προστασια αλλα για ενδυναμωση στην ευρυτερη περιοχη.......της 56 και 46....οραμα που πολλα παιδια απο τους γαμαω δεν το ενστερνιστικαν....και καλος αποχωρησαμε ως συμμαχια ......αυτα για τις καρεκλες...........
παμε στις κατακτησεις των ελευσις........
πρεπει να σαι πολυ μεγαλος νουμπας σκυλε.........παντελως........ντιπ ντουβαρι...this is grepolisι.....
να συνεχισω ...
απο το χαρτη του λυκαων , απο κει πηρατε τα χωρια , επιβαλει σε καθε σοβαρη συμμαχια , να εγκαταλειψει τα συγκεκριμενα χωρια , τι ειπα τωρα?????? ψιλα τα γραμματα..........και λες οτι κερδισες και τον κοσμο......;):dthis is grepolis!!!!!!!
να συμφωνησω στο οτι ο crux εδινε χρωμα στον κοσμο , ιδιαιτερος παικτης ο σαρισα ο δημητρης εξαιρετικος , για τον 2001 μαλλον τυχερος.....μια ιδαιτερη φυσιογνωμια ο πανος.....ο μονος που κατεβηκε οι αλλοι , στα χαλαρα στην 55....
παραπονο μεγαλο.... ποσοι μπορουμε να συγκριθουμε με τα παιδια παραπανω ???? μαλλον ελαχιστοι και εσυ σκυλε απο τα γραφομενα σου μαλλον για το ερασιτεχνικο εισαι...για τον gogo δεν εχω προσωπικη αποψη...το εαν κερδισαν τον κοσμο οι ελευσις μαλλον τυχαιο γεγονος ειναι , και οτι εισαι ιδρυτης της συμμαχιας αυτης , αυτη την στιγμη ειναι απλη συμτωση γι αυτο μην κομπαζεις.....
και τελος στη 56-46-55-65 δεν ητανε μονο 7 μεγαλοι παικτες , ητανε τουλαχιστον 50 , σε διαφορετικες συμμαχιες.........
τι να σου εξηγησω τωρα παλι?????
δυσκολα πραγματα....................
φιλικα παντα
dimlin110......!!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Το βάλανε στα πόδια (εγκαταλείποντας της αρχική τους ομάδα),
συνενωθήκανε μεταξύ τους σε μια νέα συμμαχία και αρχίσανε να τρώνε τους μικρότερους παίχτες της θάλασσας που μέχρι χτες τους είχανε υπό την προστασία τους, μιας και οι περισσότεροι ήτανε διοικητές στην παλιά συμμαχία τους

Τσιουαουα.....
Δεν πας να κανεις την αναγκη σου σε καμια ροδα μπας και ξελαφρωσεις...

οι περισοτεροι απο εμας που μπηκαν τους ΑΕΤΟΥΣ,

1)απο διαλυση συμμαχιας στην οποια ανηκαν(βλεπε ΣΑΡΙΣΣΑ),
2)επειδη η προηγουμενη συμμαχια αδυνατουσε να τους βοηθησει
και 3) επειδη δημιουργηθηκαν καποιες φιλιες.
Παντα για να μπει καποιος γινετε ψηφοφορια


ΥΓ. Μαλτεζ, οταν θα βγαζεις φωτο του Ιδρυτη-Αχρηγου-Δ. σχεσεις θα σε παρακαλουσα να βαζεις τις σωστες κατι σαν παρακατω......

images (1).jpg
 

DeletedUser8285

Guest
χαχαχαχαχ είσαστε απίστευτοι δεν παίζεστε είσαστε οι κορυφαίοι του γάμα κόσμου...
όσοι δεν συμετάσχουν στο forum δεν ξέρουν τι πάει να πει πόλεμος και μάχη...
http://www.youtube.com/watch?v=0tQuCmrInVc
ο καλός mixtsount ο κακός skulos και ο άσχημος sofoklis7
η μονομαχία στο Ελ πάσο.............
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
:d:d..XAXAXAXA.. ρε μαγκες εχω ριξει απιστευτο γελιο , να στε καλα.......
διαβασα σχεδον ολα τα ποστ με μεγαλη προσοχη......
διεκρινα μια εμπαθεια των ελευσις προς τους αετους........
και πραγματικα ακομα δεν εχω καταλαβει γιατι....
να κανω 2-3 επισημανσεις εκει που αναφερεστε στις αλλαγες συμμαχιων και ως προς τις καρεκλες...
στους 3 λαλουν δεν ηρθανε τα παιδια των μετεπειτα αετων , ολοι μαζι φτιαξαμε την συμμαχια και μετα απο ψηφοφορια
βγηκανε οι ιδρυτες εκτος του σκαλο που του δοθηκε τιμητικα......οι αλλοι 2 βγηκανε μετα απο ψηφοφορια και μετα απο
προσωπικη συζητηση με τον μιχαλη , εγω ηθελα το μιχαλη , αυτος εμενανε καταληξαμε μετεπειτα.....αυτο ως προς την α ' καρεκλα.........ο μιχαλης δεν την δεχτηκε ......
παμε στην ιστορια με τους παγκρητιους αετους......εκει εχανε η μανα το παιδι και το παιδι την μανα ......για τα σημερινα δεδομενα τεραστια συμμαχια και εκει ιδρυτης......
και εδω στους αετους μετα απο διαλυμενη κατασταση στο απροχωρητο , ξαναξεκινησαν τα παιδια σχεδον απο το μηδεν.....
3 φορα ιδρυτης.......
να συνεχισω σκυλε ??????
παμε και λιγο στους γαμαω......λάθος επιλογη αρκετων παιδιων αλλα μιλαμε για ενωση 2 συμμαχιων ......οχι για προστασια αλλα για ενδυναμωση στην ευρυτερη περιοχη.......της 56 και 46....οραμα που πολλα παιδια απο τους γαμαω δεν το ενστερνιστικαν....και καλος αποχωρησαμε ως συμμαχια ......αυτα για τις καρεκλες...........
παμε στις κατακτησεις των ελευσις........
πρεπει να σαι πολυ μεγαλος νουμπας σκυλε.........παντελως........ντιπ ντουβαρι...this is grepolisι.....
να συνεχισω ...
απο το χαρτη του λυκαων , απο κει πηρατε τα χωρια , επιβαλει σε καθε σοβαρη συμμαχια , να εγκαταλειψει τα συγκεκριμενα χωρια , τι ειπα τωρα?????? ψιλα τα γραμματα..........και λες οτι κερδισες και τον κοσμο......;):dthis is grepolis!!!!!!!
να συμφωνησω στο οτι ο crux εδινε χρωμα στον κοσμο , ιδιαιτερος παικτης ο σαρισα ο δημητρης εξαιρετικος , για τον 2001 μαλλον τυχερος.....μια ιδαιτερη φυσιογνωμια ο πανος.....ο μονος που κατεβηκε οι αλλοι , στα χαλαρα στην 55....
παραπονο μεγαλο.... ποσοι μπορουμε να συγκριθουμε με τα παιδια παραπανω ???? μαλλον ελαχιστοι και εσυ σκυλε απο τα γραφομενα σου μαλλον για το ερασιτεχνικο εισαι...για τον gogo δεν εχω προσωπικη αποψη...το εαν κερδισαν τον κοσμο οι ελευσις μαλλον τυχαιο γεγονος ειναι , και οτι εισαι ιδρυτης της συμμαχιας αυτης , αυτη την στιγμη ειναι απλη συμτωση γι αυτο μην κομπαζεις.....
και τελος στη 56-46-55-65 δεν ητανε μονο 7 μεγαλοι παικτες , ητανε τουλαχιστον 50 , σε διαφορετικες συμμαχιες.........
τι να σου εξηγησω τωρα παλι?????
δυσκολα πραγματα....................
φιλικα παντα
dimlin110......!!!!!!!!

Η εμπαθεια δεν προερχεται απο εμας.Αλλοι ξεκινησαν να λενε ψεμματα και ιστοριες για αγριους!!!

Εμεις δεν καυχιομαστε για τον λυκαων,αν και 70 πολεις σε μια εβδομαδα ειναι πολλες!
Εσεις ομως διατυμπανιζετε τις κατακτησεις απο τον metalwarrior που ειναι παρομοια περιπτωση.

Κανεις απο εμας δεν σας θεωρουσε εχθρους γιατι πολυ απλα δεν μας ενδιαφερατε.
Ειχαμε εχθρους τους μαπα και τους ελ και τους νικησαμε!
Ξερετε καλα ολοι οτι ο κοσμος δεν εχει πολυ χρονο ακομα οποτε τα σχολια περι πρωτιας και τιποτα δεν τελειωσε ειναι απλα για να εχουμε να λεμε.
Αλλα μεχρι να τελειωσει ανεβειτε λιγο στην 45 εσεις,να κατεβουμε κι εμεις λιγο και να δουμε στην πραξη τι ψαρια πιανει ο καθενας!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
Η εμπαθεια δεν προερχεται απο εμας.Αλλοι ξεκινησαν να λενε ψεμματα και ιστοριες για αγριους!!!

Εμεις δεν καυχιομαστε για τον λυκαων,αν και 70 πολεις σε μια εβδομαδα ειναι πολλες!
Εσεις ομως διατυμπανιζετε τις κατακτησεις απο τον metalwarrior που ειναι παρομοια περιπτωση.

Κανεις απο εμας δεν σας θεωρουσε εχθρους γιατι πολυ απλα δεν μας ενδιαφερατε.
Ειχαμε εχθρους τους μαπα και τους ελ και τους νικησαμε!
Ξερετε καλα ολοι οτι ο κοσμος δεν εχει πολυ χρονο ακομα οποτε τα σχολια περι πρωτιας και τιποτα δεν τελειωσε ειναι απλα για να εχουμε να λεμε.
Αλλα μεχρι να τελειωσει ανεβειτε λιγο στην 45 εσεις,να κατεβουμε κι εμεις λιγο και να δουμε στην πραξη τι ψαρια πιανει ο καθενας!

καλημερα.

δεν ξερω τι εκανες λαθος αλλα το ποσταρισμα σου δεν το βγαζει.με την παραθεση που κανω, τωρα μπορουν να τα διαβασουν ολοι.

δεν ειναι θεμα εμπαθειας.ειναι λογικο να υπαρχουν κοντρες αναμεσα στις 2 συμμαχιες που ειναι ποιο ενεργες μεσα στον κοσμο γαμμα.
δεν λεμε ψεμματα φιλε μου.λεμε αυτα που βλεπουμε απο εδω κατω.ειναι λογικο να μην μπορουμε να ξερουμε και πολυ καλα ποσο καλοι μπορει να ειναι οι παιχτες σας, αλλα οπως λες και εσυ θα το δουμε στην 45.

αν και μερικοι απο εσας τρεχουν να βγαλουν νουμπαδες οσους εχετε στην 45 και οτι δεν θα βρουμε και μεγαλη αντισταση.
ετσι το καταλαβα εγω και αν θες μπορω να το βρω.ισως να ειναι και σε πριβε μνμ.δεν θυμαμαι.

λες για τους μαπα αλλα δεν ειναι ετσι.οι μαπα ειναι ΜΕΣΑ σε σας.ειναι λιγο ντροπη να μιλας ετσι γιαυτους την ωρα που εχετε στην συμμαχια σας τον αρχηγο τους (gogos33)και το πρωτοπαλικαρο του( fate) δεν ξερω και εγω ποσους ακομα.δεν σεβεσαι καν αυτα τα παιδια που μπηκαν σε σας.

λες για τους ΕΛ. ναι πατε καλα σε αυτο το θεμα αλλα δεν τους εχετε νικησει.υπαρχουν ακομα και εχουν και τα 2 θαυματα που τοσο πολυ θελετε.εκει που ειναι μονο αν γινουν φαντασματα θα τα σπασετε και το ξερετε.

μιλας για τον metalwarrior .εμεις δεν ειπαμε τιποτα γιαυτον.ισα ισα που ειπαμε οτι το παλικαρακι ηταν ανενεργο.ψαξε τα ποστ και θα δεις.

εσεις τα λετε.
εσεις βγαζετε πινακακια και μετρατε καθε μηνα ποσες πολεις περνετε απο ενεργους (παντα απο ενεργους :) ) παιχτες.

μου λες "Εμεις δεν καυχιομαστε για τον λυκαων,αν και 70 πολεις σε μια εβδομαδα ειναι πολλες!" την ωρα που το αφεντικο σας βγαζει αυτο το ποστ

8f880ebfbc994b018614c53.png


70 πολεις ειναι πολλες ε ?

ενα μικρο παραδειγμα :

f83df131ad4541be8d3a940.png


ποσο καλος μπορει να ειναι ο παιχταρας που την εκανε απο τους ελ και μπηκε σε σας για να μπορεσει να παρει

15 πολεις μεσα σε 2 μερες απο παιχτη που βαζει αμυνες ??????? :)

15 πολεις με αυτους τους ποντους μαχης ????? χαχαχαχαχχαχα

1014e3e367404e18abc4191.png


τρατζικ !!!

κλεινω με αυτο.

μου λες "Ξερετε καλα ολοι οτι ο κοσμος δεν εχει πολυ χρονο ακομα οποτε τα σχολια περι πρωτιας και τιποτα δεν τελειωσε ειναι απλα για να εχουμε να λεμε."

ο κοσμος εχει οσο χρονο ακομα θελουμε εμεις.εμεις και εσεις και οσοι αλλοι παιζουν.

και που ξερω εγω οτι μια μερα δεν θα μπει καποιος στον λογαριασμο του σκυλου και δεν θα πατησει διαγραφη συμμαχιας ???????

χαχαχαχαχαχαχαχαχχα

βλεπω τον σκυλο να βαζει λουκετα πανω στο PC του.

χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα φιλουμπες μια καλη κυριακη σε ολους.

89e831751fab496395aa816.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ρε Μιχαλη εχω βαρεθει να τα λες οπως σε βολευει!
Δειξε μου σε ποιο ποστ εδειξα ασεβεια προς του μαπα,λεγοντας οτι ηταν αξιοι αντιπαλοι αλλα τους νικησαμε!Αυτη ειναι η αληθεια.
Οσο για τον nkaritino τον βαραγαμε 2 μηνες συνεχομενα πριν τις χασει μαζεμενες τις πολεις και οχι στο πρωτο ντου να τις χανει ολες!
Ο δικος σου δεν εβαλε ουτε μια φορα εθνοφρουρα!
Το ποσταρισμα του σκυλου που δειχνεις βρισκεται στην εφημεριδα των ελλευσις,ανανεωνεται καθε μηνα και μας δειχνει ποσες πολεις πηραμε και απο ποιους!Δεν ποσταρε κανεις αποκλειστικα για σας αλλα παλι προσπαθεις να δημιουργησεις εντυπωσεις!
Εφοσον παραδεχεσαι κι εσυ οτι δεν ειναι δυνατο να ξερεις πολλα για μας,συνεχιζεις και μας χαρακτηριζεις ποικιλοτροπως!Μπορω συνεχισω κι εγω να κανω το ιδιο αλλα δεν εχει νοημα!

Υ.Γ.τους μαπα τους θεωρουσα παντα αξια εστω και αντιπαλη συμμαχια,του ελ οχι!!!
 

DeletedUser2573

Guest
ελα ρε κωστη (καλα το ειπα ? εχω και καποια χρονακια :) )

θεωρω οτι οταν βαζεις στην συμμαχια σου πολλους παιχτες απο μια αλλη τοτε πρεπει να μιλας ποιο φρονημα.
ειναι σαν να βγουμε εμεις και να λεμε "νικησαμε τους σαρισσεους."
ποιος σου ειπε οτι δεν ειμασταν εχθροι με τα παιδια ?για δες στας ποσες πολεις εχουμε παρει.

"Ο δικος σου δεν εβαλε ουτε μια φορα εθνοφρουρα!"

πες το ντεεεεεεεεεεεεε
τοσο καιρο αυτο θελω να βγει καποιος και να πει.

σας δωσαμε 70 πολεις μεσα σε μια βδομαδα,ΓΙΑΤΙ ..... το αποφασισαμε ..... ΕΜΕΙΣ.

πες μου σε παρακαλω ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΑΙ ΠΟΙΕΣ ΟΙ ΒΡΩΜΙΚΕΣ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ ?

5c5066ab275748248e433a0.png


Υ.Γ καλα κανεις και πας να μαζεψεις την πατατα σου.
αν .... λεω τωρα αν, οι ελ ειχαν μπει σε σας ,οπως εκαναν οι μαπα τι θα ελεγες ?????
 

DeletedUser

Guest

Υ.Γ καλα κανεις και πας να μαζεψεις την πατατα σου.
αν .... λεω τωρα αν, οι ελ ειχαν μπει σε σας ,οπως εκαναν οι μαπα τι θα ελεγες ?????

Διόρθωση... Οι μαπα δεν μπήκαν στους Ελευσις. Για να μην λέμε και ανακρίβειες. Το γεγονός ότι κάποιοι μπήκαν στους Ελευσις, κάποιοι μετά από περιήγησε σε διάφορες συμμαχίες πήγαν στους Ελευσις, το γεγονός ότι εγώ παίζω λογαριασμό στους Ελευσις, δεν κάνει αληθή αυτή την πρόταση. Οι μαπα διαλύθηκαν και δεν πήγαν πουθενά. Ούτε ανασυστάθηκαν σε άλλο κόσμο.
 
Κορυφή