Dymi / Ληξη

Akoumis

Μινώταυρος
O xrisotir τι σχέση έχει με Grepolis;
Εγώ πληροφορήθηκα ότι με το που πάτησε σε κόκκινο νησί έβαλε μέσα 800 γρήγορα-1κ διήρεις και έβαλε και τα κλάματα με το πρώτο σπαθάκι στέλνοντας μηνύματα από δω κι από κει.
 

DeletedUser12948

Guest
εγω θελω την αποψη του φουφ αν δεν γραψει ο σουφρ εγω δεν σταματαω

αλλωστε κατεκτησε τον ολυμπο και γενικοτερα τον κοσμο τιμια , παντελονατα , αντρικια

εμεις ειμαστε κωλοτουμπες , αμπαλοι , χτιστες με τιμ βιουερ , ενιντεσκ , βιπιεν , φου μαν τσου , ζιου ζιτσου κλπ

ισως τελικα να εχει δικιο , με 2-3 αλλαγες στις συνθηκες , 5-6 ακαδημιες και ενα διαχειριστη στην ομαδα να τα παμε καλα καποτε και εμεις , οξω ρε που εχετε και μουτρα και μιλατε , ξεφτιλες
 

DeletedUser12948

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
---- λυκαυγες

2.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

AlwaySR3membeR

Μινώταυρος
εγω θελω την αποψη του φουφ αν δεν γραψει ο σουφρ εγω δεν σταματαω

αλλωστε κατεκτησε τον ολυμπο και γενικοτερα τον κοσμο τιμια , παντελονατα , αντρικια

εμεις ειμαστε κωλοτουμπες , αμπαλοι , χτιστες με τιμ βιουερ , ενιντεσκ , βιπιεν , φου μαν τσου , ζιου ζιτσου κλπ

ισως τελικα να εχει δικιο , με 2-3 αλλαγες στις συνθηκες , 5-6 ακαδημιες και ενα διαχειριστη στην ομαδα να τα παμε καλα καποτε και εμεις , οξω ρε που εχετε και μουτρα και μιλατε , ξεφτιλες
Τα εχει πει ολα εδω λακωνικα παρτε ενα σκρινσοτ να το εχετε καβατζα.
 

DeletedUser18163

Guest
e1bd3ff200
 
  • Like
Αντιδράσεις: TiMazZ

DeletedUser13839

Guest
αντε ρε λυκαυγιε 2 μερες μου κανετε σπαστικα και σπαζεστε οι ιδοι μανς ραιντερ και ππρασινα αλογα και ροζ κουφετα .. σας εσπασα 20 αποικιακα και ακομα κλαιτε .. και κανατε τραμπες τις πολεις επειδη κλαιγατε γατακια!!!
 

DeletedUser12948

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
κοιτα να μαθεις τον διαχειριστη τον πελατη να παιζει και ασε εμας , ξερουμε να σας τα καρφωνουμε , ρωτα ασσασιν , διαχειριστη , εχουν ρουφηξει 3 ο πρωτος απο μενα και 2 ο δευτερος , απο εκει και περα θα σου κανουμε 50 μερες σπαστικα οσα μας κανει ο διαχειριστης καθε μερα για να μαθεις και εσυ τι ειναι σπαστικα , εγω παραθετω γεγονοτα οχι -----σαν εσενα και κατι σαμιαμιδια και του ποντικου τα ---- , εσυ που μας εσπασες αποικιακα στην 80 που παιζεις? χααχχαχααχα ας γελασουμε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Akoumis

Μινώταυρος
αντε ρε λυκαυγιε 2 μερες μου κανετε σπαστικα και σπαζεστε οι ιδοι μανς ραιντερ και ππρασινα αλογα και ροζ κουφετα .. σας εσπασα 20 αποικιακα και ακομα κλαιτε .. και κανατε τραμπες τις πολεις επειδη κλαιγατε γατακια!!!


Ναι έσπασες 2 αποικιακά στις 4 το ξημέρωμα με 1 φάρο και 1 σφεντόνα να τα συνοδεύουν.
Έλα σοβαρευτείτε.
 

DeletedUser12948

Guest
ειπαμε πελατες τα παιδιααααααααααααα

3.png
 

DeletedUser17770

Guest
Ο καλύτερος παίχτης στην 44 που ήρθε και πατήσαμε κουμπί
Μια πόλη μουνλαιτ όλους αυτούς τους μήνες σε ανενεργό
Πόλεις που έχει χάσει,-σύμφωνα με τα λεγόμενα του πριν κανά μήνα είχε χάσει μόλις μια-,όπως 20 αποικιακά έχει σπάσει και ο γιδοτίρ σε κάποιον άλλον σέρβερ μάλλον.




 

DeletedUser12948

Guest
ανατριχιασαμε ρε αποκαιδια , εισαι αδιστακτος ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 
Κορυφή