TI ΓΙΝΕΤΑΙ??

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser13896
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser13896

Guest
ΓΙΑΤΙ ΚΟΛΛΑΝΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΕΡΒΕΡ; KAI OΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ.. ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ , ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΟΙ ΑΜΠΑΛΟΙ
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser13896

Guest
ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΑΠΟΝΑ,ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΞΕΦΤΙΛΑ..ΔΩΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΜΕΣΑ,ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,Ή ΤΟ ΚΑΤΑΝΤΙΣΑΤΕ ΕΝΑ ΧΑΛΙ
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser3204

Guest
Αφού είσαι διακοπές τι γκρινιάζεις? Η έχεις και δεύτερο λογαριασμό?
 

DeletedUser13896

Guest
Φιλε μου,το οτι ειμαι διακοπες δεν σημαινει οτι χανω και επικοινωνια με τα παιδια.καθε μερα βρισκομαστε στο σκαιπ.και αφου εκεινη την ωρα μιλαγαμε και το λεγανε ολοι,ετυχε να μπω στο φορουμ μηπως εχει γραψει καποιος γιατι γινεται αυτο.ε και αφου δεν,εγραψα εγω.απαγορευεται?
 

DeletedUser3204

Guest
Όχι απλά λέω τι παραπονιέται αφού δεν παίζει....Και μου είπε ένα πουλάκι ότι παίζεις με το tsoukalas21...Και λέω μάλλον για αυτό να παραπονιέται...Αλλά αφού μου είπες τι συμβαίνει όλα καλώς....Κατάλαβα...
 

DeletedUser

Guest
Όχι απλά λέω τι παραπονιέται αφού δεν παίζει....Και μου είπε ένα πουλάκι ότι παίζεις με το tsoukalas21...Και λέω μάλλον για αυτό να παραπονιέται...Αλλά αφού μου είπες τι συμβαίνει όλα καλώς....Κατάλαβα...
το πουλάκι ήταν κούκος?
 

DeletedUser11307

Guest
ΡΕ ΣΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΟΥΚΟΣ Η ΤΡΙΓΟΝΙ? ΕΜΕΣΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ(ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΑΜΕ ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ), ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ? ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΜΑΣ?
ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ "ΠΑΙΧΤΕΣ" ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΤΣΙΠΑ ΚΑΙ ΡΩΤΑΝΕ ΜΕ ΑΝΟΙΓΜΑ ΘΕΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΕΡΒΕΡ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!
ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ Η ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ?
 

DeletedUser13896

Guest
Κανε μου καταγγελια αν πιστευεις οτι παιζω με διπλους.. Τοσο καιρο που με καταγγελατε,ειδες ποσες φορες εφαγα μπαν για διπλους,μποτακια και τετοια..
Αα και πες σε αυτο το πουλακι(κορακι) οτι αφου τα ξερει ολα, να μου πει το κολπο να τον εχω υποψιν μου για ρουφιανο στον επομενο κοσμο
 

DeletedUser13896

Guest
ΡΕ ΣΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΟΥΚΟΣ Η ΤΡΙΓΟΝΙ? ΕΜΕΣΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ(ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΑΜΕ ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ), ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ? ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΜΑΣ?
ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ "ΠΑΙΧΤΕΣ" ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΤΣΙΠΑ ΚΑΙ ΡΩΤΑΝΕ ΜΕ ΑΝΟΙΓΜΑ ΘΕΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΕΡΒΕΡ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!
ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ Η ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ?


Παιρνεις την ιδια απαντηση με τον φιλο λεγκολας.Αν εσυ μπεις διακοπες, κοψε την καλημερα σε αυτους που παιζεις μαζι.εγω δεν το κανω.και αφου ειμασταν σε κληση και θιχτηκε αυτο το θεμα.το ανεβασα εγω.Που ειναι το προβλημα σε αυτο;;

Aα και αυτο το "παικτης" δεν σε ειδα να τα λες πριν τις επανεκκινησεις .Βγαζεις γλωσσα τωρα.Οσοι εχουμε παιξει μαζι κ οσοι με εχουν αντιπαλο (μεσα στο προγραμμα ειναι και αυτο) ξερουν αν ειμαι παικτης ή "παικτης" της πλακας.

Φιλικα παντα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11307

Guest
ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΣ ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΤΕ "ΑΝΤΙΠΑΛΕ"(ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΒΕΒΑΙΑ)!!

ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΕΝΕΣΕ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΔΕΝ ΠΑΤΗΣΑ ΕΓΩ, ΑΛΛΑ ΕΣΥ. ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ. ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ. ΟΧΙ 100 ΑΝΑΛΟΓΕ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΒΟΛΕΥΕΙ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΜΑΣ/ΣΑΣ/

ΠΟΛΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΦΙΛΤΑΤΕ ΕΧΕΙΣ. ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ. ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13896

Guest
1)Αν και δεν ειμαι υποχρεωμενος να στο αναλυσω ,διακοπες πατησα γιατι εχω τρεξιμο με την σχολη και δεν μαρεσει να σας χαρισω πολεις.Γιαυτο και δεν ακολουθησα τις επανεκκινησεις των συμπαιχτων μου.

2)Σαφως και θα εχω ενδιαφερον ..Διακοπες πατησα,δεν πατησα διαγραφη να μην με ενδιαφερει.

3)Διαμορφωθηκε αυτη η απορεια στους φιλους μου,και εγω την εγραψα στο φορουμ.αυτο εγινε.
Οπως μπορει να το εγραφε ο καθενας απο εμας που ειμασταν στην κληση εκενη τν ωρα στο σκαιπ,
Και ξερεις κ εσυ κ ολοι εδω μεσα,πως το παιχνιδι δεν ειναι και το πιο δικαιο .αυτο δεν σημαινει οτι αν χασω πολη , θα κατηγορησω εσενα ή οποιον αλλον.αλλα δεν θα ειναι πρωτη φορα που ακους για φιλιες παιχτων-διαχειριστων.γιαυτο ειμαι σιγουρος.
 

DeletedUser11307

Guest
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΩΡΑΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.
ΟΥΤΕ ΣΕ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ(ΤΟ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΟ) ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ, ΟΥΤΕ ΣΟΥ ΑΠΑΙΤΗΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ "ΤΙ ΣΕ ΚΟΦΤΕΙ ΕΣΕΝΑΝΕ". ΟΠΩΣ ΕΙΔΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΟΥ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΑΠΕΥΘΗΝΘΗΚΕ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΑΛΩΣΤΕ.

ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΞΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ, ΕΙΧΕ, ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ, ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ONLINE ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΕΡΒΕΡ, Η ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΙ Ο ΝΟΥΣ ΣΟΥ ΝΑ ΥΠΟΝΟΗΣΕΙ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΒΣ ΜΟΝΟ Η ΑΠΛΗ ΑΠΟΡΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΜΑΣ "ΚΟΛΑΝΤΡΙΖΕΙΣ" ΚΙΟΛΑΣ ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ, ΥΠΟΘΕΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΩΝ ΕΠΕΙΧΗΡΗΣΕΩΝ, ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΟΤΙ ΚΡΑΣΑΡΕ Ο ΣΕΡΒΕΡ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΦΤΑΝΕ. ΑΠΛΑ ΕΣΥ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΡΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΗΧΤΗ ΣΟΥ....ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.
ΟΠΟΤΕ ΚΟΙΤΑ ΤΟ ΔΕΝΔΡΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΔΑΣΟΣ.


ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΑ...ΠΟΛΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΔΕΡΦΕ!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4673

Guest
ΣΟΒΑΡΑ; ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΤΠΤ.
ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΑΞΙΩΣΗ.
ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΟΠΟΤΕΔΗΠΟΤΕ ΑΝΟΙΓΕΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ-ΑΣΧΕΤΟ- ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ ΚΟΥΚΟΥΣ.
ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.ΑΝΟΙΞΕ 1 ΘΕΜΑ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΖΟΝΑΚΟΣ ΚΙ ΑΜΕΣΩΣ ΚΟΛΛΗΣΑΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΟΥΚΟΥΣ.ΑΚΑΙΡΟ
 

DeletedUser

Guest
ΣΟΒΑΡΑ; ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΤΠΤ.
ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΑΞΙΩΣΗ.
ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΟΠΟΤΕΔΗΠΟΤΕ ΑΝΟΙΓΕΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ-ΑΣΧΕΤΟ- ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ ΚΟΥΚΟΥΣ.
ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.ΑΝΟΙΞΕ 1 ΘΕΜΑ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΖΟΝΑΚΟΣ ΚΙ ΑΜΕΣΩΣ ΚΟΛΛΗΣΑΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΟΥΚΟΥΣ.ΑΚΑΙΡΟ
......................
 

DeletedUser3204

Guest
ΣΟΒΑΡΑ; ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΤΠΤ.
ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΑΞΙΩΣΗ.
ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΟΠΟΤΕΔΗΠΟΤΕ ΑΝΟΙΓΕΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ-ΑΣΧΕΤΟ- ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ ΚΟΥΚΟΥΣ.
ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.ΑΝΟΙΞΕ 1 ΘΕΜΑ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΖΟΝΑΚΟΣ ΚΙ ΑΜΕΣΩΣ ΚΟΛΛΗΣΑΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΟΥΚΟΥΣ.ΑΚΑΙΡΟ

Τι ψάχνεις να βρεις...Θα έχει μπει σε καμία αντίπαλοι συμμαχία με έναν από τους πολλούς λογαριασμούς που λέει ότι έχει και θα τον κοπανήσαμε αυτόν η την παρέα του και άρχισε το δάκρυ. Η μπορεί τότε όταν παρακάλαγε για άμυνες και δεν στείλαμε όταν ήταν σε μια θάλασσα και τον κοπανούσαν και του έπαιρναν πόλεις. Αλλά ξέχασα οι ΚΟΥΚΟΙ μόνο σε ΚΟΥΚΟΥΣ στέλνουν και σε φιλικές συμμαχίες και φιλικά πρόσωπα...Αλλά με το να βγεις από τους ΚΟΥΚΟΥΣ διότι ο λόγος ήταν ότι δεν τα σπάσαμε όλα για να πάρεις μια πόλη με 35 ηθικό.

Νεφέλη καταλαβαίνεις σιγά σιγά το πόνο του? Έχω πολλά ακόμα να γράψω αλλά θα πιαστούν τα δάκτυλά μου στο τέλος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή