Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ETA ΤΗΕ LEGEND

  • Δημιουργός θέματος vtanidis
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
O ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΤΟΥ PDI11 ΠΑΙΖΕΙ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ PDI11

Μήπως είσαι λίγο εκτός θέματος??? λέω εγω τώρα.. κώστα.. έχεις να πείς κάτι για μένα??? και για διπλούσ λογαριασμούς και μπαναρίσματα??? με προσβάλλεις.... είμαι εδώ και όποιος θέλει μπορεί να το κοιτάξει....
 

DeletedUser

Guest
ΡΕ PDI11 ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΧΑΛΑΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΖΟΥΝ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥΣ !!!!!
 

DeletedUser9099

Guest
στο χωριο μου εδω λενε το εξηςςςςςςς.........''Βούτα την γλώσσα στο μυαλό σου πριν μιλήσεις.....'' για να σκεφτεσαι τι λες!
 

DeletedUser

Guest
ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΤΙ.

χαχαχ... ναι ρε οκ.. απλα είπα οτι είναι ακυρο το θέμα αυτο... νομίζω οτι σου το είπε ο παναγιώτης ποιο πάνω.... Άλλο θέμα τώρα??? Αντε πρέπει να πάμε και για δουλεία... βάλτε οτι θέλετε αλλα θα απαντήσω το βράδυ... μην σας χάσω όμως... :*
 

DeletedUser8127

Guest
Μήπως είσαι λίγο εκτός θέματος??? λέω εγω τώρα.. κώστα.. έχεις να πείς κάτι για μένα??? και για διπλούσ λογαριασμούς και μπαναρίσματα??? με προσβάλλεις.... είμαι εδώ και όποιος θέλει μπορεί να το κοιτάξει....
διαβασε καλα δεν ειπα εσενα διπλολογαριασμο αυτοι που εχουν οπως βλεπεις αποκαλυπτωντε απο μονοι τους
 

DeletedUser

Guest
αγαπητοι συμμαχοι κ αντιπαλοι...διαβασα προσεκτηκα τους διαλογους σας...ενα τελικα καταλαβα απο ολα αυτα.....ολοι οι δρομοι οδηγουν στον βαναυσο..
 

DeletedUser8127

Guest
χχααχχαχα μα γιαννη μου γιατι νομιζεις οτι ανοιξαν το θεμα διαφιμηστηκος ειναι ο ρολος δεν το καταλαβες!ο κ.βαναυσος δεν μπορει να απαντηση μεχρι και απο εδω εχει αποκλειστει φαντασου τα κατωρθωματα του....χαχχχχααχ
 

DeletedUser

Guest
χχααχχαχα μα γιαννη μου γιατι νομιζεις οτι ανοιξαν το θεμα διαφιμηστηκος ειναι ο ρολος δεν το καταλαβες!ο κ.βαναυσος δεν μπορει να απαντηση μεχρι και απο εδω εχει αποκλειστει φαντασου τα κατωρθωματα του....χαχχχχααχ

Κ.Ηοrnet δεν εχουν καμια σχεση τα μπαν του φορουμ με τα μπαν του παιχνιδιου....
Για πες μας εσυ ποσα μπαν εχεις φαει για διπλο λογαριασμο με τον Κ.giotism/bagv/gipas???
Και στη τελικη αφου δεν μπορει να απαντηση γιατι αναφερεις συνεχεια το ονομα του???

al400
 

DeletedUser9099

Guest
δεν χρειαζονται λογια...

χχααχχαχα μα γιαννη μου γιατι νομιζεις οτι ανοιξαν το θεμα διαφιμηστηκος ειναι ο ρολος δεν το καταλαβες!ο κ.βαναυσος δεν μπορει να απαντηση μεχρι και απο εδω εχει αποκλειστει φαντασου τα κατωρθωματα του....χαχχχχααχ


αγορακι μου...
1ον) αν νομιζεις οτι θα καθισει ο βαναφσος να ασχοληθει με εσενα εισαι πολυ γελασμενος. εισαι το τελευταιο πραγμα που θα σκεφτει.εγω τα παιδια τα γνωρισα ολα μεσα σε ενα μηνα και ισως λιγο λιγοτερο. εσυ τοσο καιρο που επαιζες μαζι τους γιατι ειχες παραπονα;;;γιατι εφυγες;;;εγω γιατι δεν εχω κανενα απολυτως παραπονο;γιατι μου φερονται αψογα;και ειμαι παιδι που προηλθα απο αλλ σταρσ και ελ.γιατι;μηπως φταις εσυ σε αυτο και οχι οι αλλοι;γιατι να σε κατηγορουν ολοι και οχι μονο ο βαναφσος;μηπως προκαλεσες εσυ τα προβληματα ή εβλεπες αριστερα σου και δεξια σου φαντασματα;ενα παιχνιδι ειναι στο κατω κατω.αν το παιρνεις τοσο σοβαρα τι να πω;σαν κατι παιδακια 3 χρονων κανεις που τους πηραν την πιπιλα.ημαρτον πια!!!
και
2ον) εγω εχω διαβασει ενα μηνυματακι που ελεγε κατι για καποιες πολεις σου.αντι να ευχαριστεις τον παναρα και τον βαναφσο που δεν εχεις δει πυξιδα μεχρι τωρα, αλλα και τους γαλατες προς την 65-66-56, καθεσαι και ειρωνευεσαι και τον κοροιδευεις.αυτο δειχνει την προσωπικοτητα του καθενος μας.και οσο για το ποιος παιζει τον λογαριασμο μου επειδη το σχολιασες σε προηγουμενο μηνυμα σου;αυτος που τον εφτιαξε.ο κουμπαρος δεν υπαρχει πια.

μην νομιζεις οτι θα μπω στο κοπο να στειλω αλλο.γραψε οτι θελεις.σχολιασε οποιον θελεις. αλλα επειδη δεν γουσταρω αυτους που ειρωνευονται, θα σου πω το εξης.νομιζεις πχ πως οταν επαιζα στους ελ, δεν ξεραμε για τους διπλους σου λογαριασμους;ποσα μπαν εχεις φαει απο διαφορες καταγγελιες;αυτο ειναι το καθαρο σου παιχνιδι;συγχαρητηρια.οτι και να κανεις την προσωπικοτητα του βαναφσου, δεν θα την φτασεις ουτε στο μικρο σου δακτυλακι.οι αληθινοι ανθρωποι τα λενε εξω απο τα δοντια και δεν κρυβονται πισω απο φρασεις και απο αινιγματα.αυτοι που ειναι εξω απο το παιχνιδι και εχουν μυαλο να καταλαβουν καποια πραγματα, μπορουν να διακρινουν τις διαφορες και ας τα καταλαβουν.φιλακια πολλααααα....καλες μαχες!!!
 

DeletedUser8127

Guest
πρωτον δεν ειμαι αγορακι σου δευτερον αλλος ανεφερε για τον βαναφσο πρωτος τριτων ρωτα να μαθεις ποιος μεβαλε να παιξω αυτους τους λογαρισμους πρωτου μιλησεις και τεταρτον η σιωπη μου προς απαντηση σας καλη συνεχεια σε ολους παιχνιδι παιζουμε αλλοι το κανανε στρατο....απο μενα μπορει να κλειδωσει....
 

DeletedUser

Guest
απο οσα διαβασα.....τελικα οι διαχειριστες θα πρεπει να μεριμνησουν ωστε οι συγκεκριμενοι παικτες να μπαναριστουν η' να διαγραφουν για τα οσα ομολογουν περι διπλων λογαριασμων!!!!
 

DeletedUser8130

Guest
απο οσα διαβασα.....τελικα οι διαχειριστες θα πρεπει να μεριμνησουν ωστε οι συγκεκριμενοι παικτες να μπαναριστουν η' να διαγραφουν για τα οσα ομολογουν περι διπλων λογαριασμων!!!!


xaxaxa το ανεκδοτο της ημερας αν αρχισει να γινεται αυτο στον ΕΤΑ δεν θα μεινει παικτης για παικτη και συμμαχια για συμμαχια . Επισης οι ποινες που επιβάλλονται σε παικτες που μπαναρονται ειναι γελοιες και μη αποτρεπτικες γιατι γινεται αυτο δεν ξερω.... Να αναφερθεί ποιοι παικτες δεν εχουν μπαναριστει και να τους δωσει βραβειο η διαχειριση ως τα μεγαλυτερα κοροιδα του κοσμου επι πληρωμη.......
 

DeletedUser

Guest
xaxaxa το ανεκδοτο της ημερας αν αρχισει να γινεται αυτο στον ΕΤΑ δεν θα μεινει παικτης για παικτη και συμμαχια για συμμαχια

ΚΑΙΡΟΣ ΤΟΤΕ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΣΥΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΑΦΗ....ΚΑΙ ''ΤΑ ΚΟΡΟΙΔΑ'' ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΑΦΟΒΑ....
 

DeletedUser7801

Guest
πάτησα επανακινηση στον ετα αρα δεν μπορω να μην μιλήσω δεν κρατιέμαι!!!
σας ξερω σχεδον ολους τωρα αυτη ειναι κουβεντα μεγαλων ανθρωπων!!!!!
Επιπλεον δεν ανεχομαι να μιλανε συμμαχιες η οποιες ειναι ενα μηδενικο μεσα στο παιχνιδι βασίστηκαν στις πλατες αλλων για να φτασουν εκει που ειναι και αυτο φαίνεται απο τα στατιστικα (αρα να φανταστω κανεις δεν τα βλεπει αυτα)
Τελος αναφορες γινονται για καποιον βαναυσο τον ανθρωπο δεν τον ξερω αρα εχω ακουσει πολλα αλήθειες ή ψεματα δεν με ενδιαφέρουν
σε ενα πραγμα κατέληξα <<εχει μεγαλο στομα ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΠΑΙΧΤΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΤΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΝΟΣ ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ ΗΡΘΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΣΕΒΌΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟΝ !!!!!!
καλο θα ηταν να κλείσει το θεμα αλλα δεν ανεχομαι να μιλάνε ατομα που εχουν αλλαξει 10 συμμαχιες για να γλυτώσουν απο τον αφανισμο ο μικρος μ ανιψιός που ειναι 14 ποιο πολυ ηθος εχει και ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΡΟΠΟΥΣ !!!
 

DeletedUser8090

Guest
«Η αγάπη φύτρωσε μέσα από τούτο το μίσος, σαν η κορωνίδα του, σαν η θριαμβεύουσα, που φαρδαίνει μέσα στο πιο αγνό φέγγος κι απλώνεται αδιάκοπα όλο και πιο πέρα... επιδιώκοντας τους σκοπούς του ίδιου του μίσους, την νίκη, δηλαδή την κατάκτηση, την αποπλάνηση ... »

Σε αγαπάνε ρε Βάναυσε
 

DeletedUser8090

Guest
Ποια στατιστικά ρε μπούρδα?
Οι πρώτες 30 πόλεις σου ήταν από συμμάχους σου

Διάβασε τα να τα ξαναθυμηθείς
http://http://gr.grepostats.com/world/gr7/player/172785/colonizations?page=4

Γράφετε στο φόρουμ για να γράφετε

Πείτε και κάτι δικό σας, βουτήξτε τη γλώσσα στο μυαλό σας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
άκυρος με τον κόσμο ναι, αλλά τα στατιστικά του είναι πολύ καλά!
τι σημασία έχει αν πήρε τις πρώτες 30 από συμμάχους;
εγώ βλέπω
23 μαχητής
90 επιτιθέμενος
12 αμυνόμενος......
 
Κορυφή